Sıkıntı, Bunalım ve Depresyonda Okunacak Dualar

Hocam arapcami okumak lazim bazi dualarin arapcasini bulamiyorum turkce okuya bilirmiyim ....bu arada logusaykende okuya bilirmiyiz

Beyza 21 yardım edin lütfen yazan sıkıntıların aynısı bendede var kurunu yapınca benimde vücudum ısınıyor zor durumdayım. Hangi doktora tedavi olalım

Hocam hayırlı sabahlar, kendisiyle 3 senelik ilişkim olan ve evlenmeyi düşündüğümüz arkadaşımla ayrıldık ve üzerinden 5 ay geçti 1 hafta önce başkasıyla birlikte olduğunu öğrendim ve 1 haftadır içimdeki sıkıntıdan dolayı ne açlık hissediyorum ne de başka bişey dışarı çıkınca onlarla karşılaşacağım korkusuyla geri eve dönüyorum hiçbir şeyden zevk almıyorum artık ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz? Allah razı olsun

Hocam.üzerimde musallat büyü var.14 yıldır uğra şıyorum.okumadığım ayet denemediğim yöntem kalmadı.nasıl kurtulabilirim

Sabah ezanından sonra namazınızı kılın . Nmaz bittikten sonra euzubesmele çekin. Ardın dan Subhane rabbiyel aliyyil alel vehhab diyin. Daha sonra El- Melik,El- Azim,En-Nur ,El- Muktedir ( 10 ar kez okunucak ) Sonra Bismillahi la yedirru maasmihi şeyun fil ardi ve la fis semai ve hüves semiul alim diyin.Son olarak Felak, İhlas ve Fatiha sureleri birer defa okuyun. 3 gün üst üste sabah ezanın da duanızı yapın. İnşallah büyü bozulacaktır.

Geri