Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Tamm bildirim ınsalla sizinde güzel haberlerinizi alırız asilama kolay AcısıZ bi işlem
Mrb inanın rahim filmi çekildi anestesisiz ölüp ölüp dirilim bi sne önce ki kurtaj da gene anestesisiz onda da öyle canım yandi ki .Aşılama çok kolay acısız bir işlem .Rahim filmi temiz çıktı.Tek sorun yumurtlama problem benim

Mrb inanın rahim filmi çekildi anestesisiz ölüp ölüp dirilim bi sne önce ki kurtaj da gene anestesisiz onda da öyle canım yandi ki .Aşılama çok kolay acısız bir işlem .Rahim filmi temiz çıktı.Tek sorun yumurtlama problem benim
Benim korkum olmaması neden böyle hep kotu dusunuyor um onu da bilmiyorum . durumum da yk elde avuçta ne varsa hastahane lere harcadik ve ssk olmadığı için 2.500 lira aşılama ya vereceğim siz ne kadar yapacak siniz

Benim korkum olmaması neden böyle hep kotu dusunuyor um onu da bilmiyorum . durumum da yk elde avuçta ne varsa hastahane lere harcadik ve ssk olmadığı için 2.500 lira aşılama ya vereceğim siz ne kadar yapacak siniz
Bide devlet rapor veriyor muş bu rapor bana verir Ler mi tum şartlara uygun um çok uzun oldu hakkınızı helal edin

Bende eşimdede bi sorun yok bende rahim filmi felan çektirdim temiz yumurtlamamda bi sorun yok ben gaziantep deyim asilamada 800 verdim devlet rapor olursa karşılıyomus ama sanırım tüp bebek hakkın yanıyomus bende tam bilmiyorum. Eczacı sol3misti

Geri