Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merhaba yeni üye oldum ve bende yazmak istedim 23 yaşındayım 6 aylık evliyim eşimle aramda 15 yaş var ve eşimin ilk evliliğinden bir oğlu var 5 yaşında. Bu sebepten dolayı evlendiğimiz ilk günden itibaren korunmayı istemedim bizde bir aile olalım diye 5 ay boyunca kendiliğinden olması bir ay doktor ilaç siz takip etti sadece bitkilerle olmadı sonra kelime e başladım adetin 5 günü 2 defa ictim8 günde sonra ilaç bitti 1 gün bekledim doktora gittim 13 mm dedi 2 gün sonra yine gel dedi. Hiç umudum yoktu çünkü konu ile ilgili sayfalarda okuduğum yazılarda hep 18 20 mm civarı çatlar falan yazıyor çatlama iğnesi falan diyorlardı. Neyse 2 gun8 sonra gittiğimde 13 mm olan yumurtam büyümüş ve kendiliğinden çatlamış çok sevindim tekrar umutlandım igneye falan gerek kalmadı diye. Ilişki günleri söyledi. Adetime 12 gün kaldı çok merak ediyorum sonucu. Allah isteyen herkese versin kimsenin kucagi boş kalmasın. Bana da dua eder misiniz.

Allah emeğinizi boşa çıkarmasın sizede dileyen her kadınada anne olmayı nasip etsin..

Bende bu ay başlayacağım klomene fakat doktorum çatlama iğnesi kullanalim demedi sadce adetin 13. Günü çağırdı kontrol amaçlı sanirim inşallah olumlu sonuçlar aliriz

Benim arkadaşımda sadece klomen kullandı çatlatma iğnesi doktor vermedi. Kendiliğinden yumurtası çatlamıştı. Gerçi hamilede kalmadı klomenle aşılama yöntemiyle bebeğine kavuştu. Her kadın farklıdır tedaviye verdiği yanıtta öyle.İnşallah hayırlı sonuç alırsınız.

Klomene başlayan ve kullanan arkadaslar ne yaptınız nasıl gidiyor bende olumlu bir durum yok adetim 2 gün geçti ama çok ağrım var ama hasta olamıyorum. Sadece alıntı geliyor. Sizin durumunuz nedir lütfen sizde yazın

Klomene başlayan ve kullanan arkadaslar ne yaptınız nasıl gidiyor bende olumlu bir durum yok adetim 2 gün geçti ama çok ağrım var ama hasta olamıyorum. Sadece alıntı geliyor. Sizin durumunuz nedir lütfen sizde yazın
Merhaba 2 günlük gecikmen var test yapsana canım.Hamile olabilirsin. Hamileliktede karın ağrısı oluyor .Yarın sabahın ilk idrarıyla test yap yada kanda gebelik testi yaptır.İnşallah hamilesindir. Sonucu bizimle paylaş.Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Canım ben bu ay iğneden 36 saat sonra ki 3 gün ilişki yaşayan oldum o zamandan bu zamana tam 17 gündür beraberlik gerçekleşmedi dış genital bölgede yırtılma oldu çünkü. Bu sebepten dolayı bebis olacağını sanmıyorum bu ay. Yakın zamanda eşimle beraberlikten sonra sadece 2 damla kırmızı bile diyemeyeceğim pembe sıvı geldi regl olmadim daha 3 gün de geçti şu an. Çok zor kadın olmak Allah yardımcımız olsun dua edelim birbirimize.

Kızlar merhaba benim kuzenim 2 . klomen tedavisi ile hamile kaldı.Darısı başınıza olsun.Onun da yumurta tembelliği vardı adetleri çok düzensizdi. 4 yıllık evliydi sonunda bebişine kavuştu darısı tüm isteyene olsun inşallah.

Benim 3. Ayım oldu canım inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasıl etsin tüm isteyenlere
Sanki hamile kalmak dünyada ki en zor şeymiş gibi gelmeye başladı bana. Allah yardımcımız olsun

Inşallah Allah nasip eder kolay getirir canım. Benim eşimin ilk evliliğinden 1 çocuğu var. Bende anne olmayı çok istiyorum inşallah bende senin gibi birinci biraz büyüdü ikinci için uğraşırım . Dualarım seninle ve anne olmak isteyen tüm meleklerle

Geri