Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

Aylininn

Yeni Üye
Üye
Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?
Bakireyim erkek arkadaşımla sürtüşme sonrası vajinanın üstüne boşaldı sperm aktimi bilmiyorum. Hamilemiyim. İyice temizledim eve gidince duş aldım adet günüm biteli 1_2 oldu o günden sonra 1_2 damla kan geldi hamile miyim acaba çok acil

Sürtünme yoluyla sağlanan bir ilişkide hamile kalınmaz. Böyle bir ilişkide gebe kalmak için spermlerin vajina içine sızması gerekir. +mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mens bitimi sonrası rahim de kalan artık kanlar 1-2 gün sonra lekelenme şeklinde gebelebilir bu normaldir..

Sevgili Aylinn adetinde bitmiş bir iki gün önce hamile olma ihtimalin yok güzelim rahat ol tamam mı ? HAMİLEL DEĞİLSİN !

iyi günler adetim bitti ertesi gun sevgilimle biseler yasadik bakireyim icimr bosaldi bir sure sonra tuvalete ggidip sildm hamile degilimdir dimi

Bakireyseniz nasıl içinize nasıl boşalıyor ? Ayrıca bekaret gebe kalmaya engel değil. Birliktelik sonrası silinmeniz, idrar yapmanız vajinayı yıkamanız hamile kalmanızı engellemez. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir.

Sevgilim 2 hafta önce vajinama yakın bir yere boşaldu üstüne yani adet donemim geldi adet olmadım hamile kalmış olabilir miyim test yaptım ama negatif çıktı

Merhaba bakireyim ben ama sevgilimle surtunme yolunda iliski yasadik ve karin deligime dogru bosaldi assagiya aktigini gordum ama hemen sildim. Hamile kalma ihtimalim varmi ?

Geri