İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

merhaba hocam ben 9 aylik evliyim hic bir şekilde korunmadim ama hala hamile deqilim sizce bir sorunummu var neden hamile kalamiyorum 9 aydir ? lutfen yardimci olabilirmisinz

Merhaba, 1 yıla aşkın düzenli birlikteliğe rağmen gebelik sağlanamıyorsa bir problem olabilir. Ovülasyon günlerinizi takip ediyormusunuz ? Ovülasyon günlerinde birlikteliği sağlamak gebe kalma şansınızı artıracaktır. Hamile kalmak için gerekli bilgilere aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa tekrar sorabilir, en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Nasıl Hamile Kalırım ?

Selamü aleyküm ben yeniyim çok bilgisizim araştırmalar yapıyorum sessiz sedasız her şeyi okuyup geçiyordum ama artık bende yazmak istedim cevap veren olursa çok mutlu olurum neyse soruma gelecek olursak ben 30 günde bir adet olan biriydim hiç şaşmazdı evlendim artık düzensiz olmaya başladı çocuk sahibi olmak istiyorum ama düzensiz adet olunca geçip geçmediğini hesap edemiyorum nasıl hesap edebilirim yumurtlama zamanını bu ay da düzensiz olursa doktora gitmeyi düşünüyorum

Merhaba, evliliğin ilk aylarında adet düzensizliği görülebilir bu normaldir. Zamanla düzen oturur. Fakat bazı tıbbi koşullarda düzensizliğe neden olabiliyor. Siz yine hesaplamanızı son adet tarihi üzerinden yapın. Adetiniz 3-4 gün geri geliyorsa bu normaldir. 4-5 gün yada daha fazla gecikme oluyorsa mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Merhaba size bi sorum olucaktı kusura bakmayın korunmadan ilişkiye hirdim 10 gün önce adetime de var ama kasık agrılarım ve kabızlık halsizlik var hamilemiyimdir yardim edin kan testi yaptırdam şuan belli olırmu olup olmadığı

Merhaba, bu kadar erken gebelik belirtisi yaşamanız olası değil. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba kızlar ben eşimle ilişkiye gireli 8 gün oldu ve bnm bugun ve dün aşırı derece de mide bulantısı ve sık idrara çıkıyorum bas ağrısı var kasiklarim agriyor ve bugun idrarimi sıktım hemn midem bulandi ve aşırı derecede sıcakliyorum duygusallastm beyaz bi akıntı geldi bugun baya bi dunden önceki gün test yaptim negatif sonuç tek çizgi çok bekliyorum bebegimizi ama acaba hamilemiyim

Geri