Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Ya kizlar benim adettim 27 gun suruyor normalde 2 gun gecmis iki defa test yaptim ama negatif cikti yumurtlama gunumden beri kasiarim okadar agriyor ki sancidan duramiyorm akintim baslarda coktu ama adet gunum yaklastikca kesildi suan var ama ama sari ve cok.az akinti sizce nedir bu gebelik olabilirmi cok istedigimiz icin herseyi gebelige bagliyoruz ama.ne yapalim ya rabbim butun anişlere hamilelik duygusunu tattirsin insallah

Merhaba, geç döllenme söz konusu olursa gebelik testi negatif sonuç verebilir. Bu durum da testi bir kaç gün sonra tekrar yapın. Ayrıca her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir takım koşullar gecikmeye neden olabilir. Sarı renkli vajinal akıntı da normal değildir. Enfeksiyon bulgusu taşıyor. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün.

Ya kizlar benim adettim 27 gun suruyor normalde 2 gun gecmis iki defa test yaptim ama negatif cikti yumurtlama gunumden beri kasiarim okadar agriyor ki sancidan duramiyorm akintim baslarda coktu ama adet gunum yaklastikca kesildi suan var ama ama sari ve cok.az akinti sizce nedir bu gebelik olabilirmi cok istedigimiz icin herseyi gebelige bagliyoruz ama.ne yapalim ya rabbim butun anişlere hamilelik duygusunu tattirsin insallah
Canım sonuç ne oldu hamilemisin benzer şeyler bende de oldu merak icerisindeyim

Geri