Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Başka koşullar bu septomlarınızın nedeni olabilir diye belirtmiştim. Doktora gidip muayene olmadan da durumunuzun nedeni anlaşılmaz.

merhaba. 2 defa geri çekme yöntemi ve sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. zevk suyunun hamileliğe yol açtığını bir kaç yerde okudum. ilişkiden 24 saat sonra ertesi gün hapı kullandım ve 4 gün sonra adet dönemini normal olarak yaşadım. bu durumda hamilelik oluşur mu? emin olmak için kan ve idrar testlerini ne zaman yapmamız gerekir. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz gerçekleşmiş bu durum da gebelik söz konusu değil. Emin olmak için İstediğiniz zaman gebelik testi yapabilirsiniz.

Merhaba ben şubatın 3 ünde evlendim korunmadım 6 sı adet tarihim di geçikti 13 ünde adet oldum sandım ama çok az bi şekilde geldi 2 günde bitti zaten acaba hamilemiyim bel ağrılarım ve kasık ağrılarım da var

Merhaba ben 3 aylık progestan ilaç kullanıyorm 1 aym bitti 2 hafta oldu ilaç biteli ve adet olmadm doktorumda bana gebelik olabilir dedi evde kendm test yaptm negatif çıktı ama yinede güvenmiyorm hamilelik olabilirmi cevaplarsanz sevinirm

ikinci çizgimi silik çıktı eğer o şekildeyse hamilelik oluşmuş ama daha sonra adet olmanız değerlerin düşürek kimyasal gebelik yaşamanıza neden olmuş görünüyor yerleşme kanamasının da olabileceği ihtimalini göz önüne alarak testi yenilemenizi tavsiye ederim kan testi yaptırarak değerlerinize baktırmanız iyi olacaktır

ikinci çizgimi silik çıktı eğer o şekildeyse hamilelik oluşmuş ama daha sonra adet olmanız değerlerin düşürek kimyasal gebelik yaşamanıza neden olmuş görünüyor yerleşme kanamasının da olabileceği ihtimalini göz önüne alarak testi yenilemenizi tavsiye ederim kan testi yaptırarak değerlerinize baktırmanız iyi olacaktır
Tşkr ederm :)))

merhaba, ben 2 gün önce kadın doğum doktoruna gittim ve hormon kan testi yaptırdı.. doktorum hastanede olmadığı için şu an dr a gidemiyorum fakat tahlil sonuçlarıma internet üzerinden baktığımda ;
1.Trimester : 4.73 - 5.74
2.Trimester : 19.41 - 45.30 böyle sonuçlar çıktı. 1. ve 2. trimester in ne olduğuna baktığımda hamilelikte yapılan testler olduğu yazıyor.sizce bu trimester testineden yapılmış olabilir ve sonucu sizce ne ifade ediyor?

Merhabalar sadmin ben bişey sormak istiyorum. Ben 9 aylık evliyim korunmuyoruz da daha adetime 12 gün var ama göğüslerde şişkinlik ve ağrı var bide belim çok ağrıyo yorgunluk var üstümde ve utanıyorum söylemeye ama sürekli gaz çıkartıyorum iştah artışı oldu bian da sizce bunlar olağan durumlar mı? Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah bnde çok istediğim için fikirlerinizi merak ediyorum

Geri