Sürtünmeli ilişki oldu hamile kalırmıyım

• Konbuyu başlatan Merve9441
  • Başlangıç tarihi
M

Merve9441

Forum Okuru
Sürtünmeli ilişki oldu hamile kalırmıyım
Erkek arkadaşımla 9ekimde sürtünme yaşadık 1saat ıcınde 2 3 defa boşalma yaşadı ertesigun adet gördüm bu zamana kadar da 4 defa regl oldum test yapma imkanım yok psikolojimçok bozuk tedirginim lütfen yardımcı olun eğer olsaydı şimdiye dek anlaşılır mıydı bu konuda erkek arkadaşımı ikna edemiyorum gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı lütfen yardımcı olun kesin rahatlamamız için

Erkek arkadaşımla 9ekimde sürtünme yaşadık 1saat ıcınde 2 3 defa boşalma yaşadı ertesigun adet gördüm bu zamana kadar da 4 defa regl oldum test yapma imkanım yok psikolojimçok bozuk tedirginim lütfen yardımcı olun eğer olsaydı şimdiye dek anlaşılır mıydı bu konuda erkek arkadaşımı ikna edemiyorum gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı lütfen yardımcı olun kesin rahatlamamız için

Psikolojiniz bozuksa sizi biz ikna edemeyiz. gebelik testi yapın. Ne demek imkan yok. Cinsi münasebete imkan buluyorsanız testte de bulursunuz. Eczaneden bir gebelik testi almak zor olmasa gerek. Kaç defa düzenli olarak adetiniz gerçekleşmiş gebe olsaydınız karnınız burnunuzda olurdu.+ Gebelikte adet olunmaz.

Geri