Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

İlişkiye gireli 5 gün oldu adetmin son günü beraber oldum icime bosalmadi ama icine sizmis olabilir 2 kez bosaldi ve devam ettik ilk bosaldiginda icinden cikarmak istemedigini soyledi ama bosalmadim dedi tekrar devam ettik son bosaldiginda kalcama gelmişti kalcama bosalmis ben elledim vajinami ve cok kaygan ve cok islakti yumurtlama dönemime 3 gün vardi hamile kalma sansim var yazıyordu flo uygulamasında ilişkiye girdigimin 2. Günü belimden baslayip kalcama bacaklarima kadar ağrımaya başladı yürüyemedim topalladim 1 gün sürdü ayni gun beyazimsi bir akintiyla karsilastim bir daha olmadi dün yumurtlama günüm uykum çok geliyor dün sanirim sabahtan beri 8 9 kere tuvalete ciktim diyebilirim normalde bu kadar olmaz hayatta ve vantilatör karşısında sıcak basıyor tatlı seyler istiyor canım tuzlu istemiyor asla yemek gelmiyor icimden tatlı bisiler aldım fakat onları da yarim bıraktım Şu an yemek istemiyorum bir anlık geliyor sanirim adetime 13 gün var daha ve ben 13 günün sonunda gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum göğüslerinde hiç bir hassasiyet yok dediğim gibi açlık hissi tatlı seyler yeme isteği çok hafif mide bulantisi çok az denilebilcek kadar ac misim gibi o da uykum gelmeye başlıyor gözlerim acıyor sizce hamile olabilir miyim ve yaptığım gün hamile olma şansımdı spermler 3 gün kalma şansı var 3 gün kalıp bugün döllenme olmuş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

Adete 13 gün kala gebelik belirtisi olmaz, gebe olup olmadığınız anlaşılmaz + her dönem gebe kalmak mümkündür. Uygun koşullarda sperm rahimde 3-5 gün yaşayabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba tam gebe kalma şansımın yüksek olduğu zamanda 2 gün ara ile 2 kez korunmasız ilişkiye girdim ama boşalırken çıktı yani içime boşalmadı hamile kalma riskim var midir ?

Ejakülasyon olmadan da gebe kalınabilir. Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Adetinizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.

Ben erkek arkadaşımla seviştim zevk suyu biraz vajinamın içine girdi hamile kalırmıyım acaba lütfen yardım edin

Sınav stresinden adetim gecikmişti 3.günüydü gecikmesinin o gün sevgilimle yakinlastik soyunuk şekilde prezervatifle sürtünduk bir dakikadan daha az sürdü onun dışında ikimizde oral yolla ayri ayri boşaldık her seferinde ıslak mendille sildik ıslak mendilleri o boşaldıktan sonra onun kucağına koymuştum onu temizledim sonra diğer bi mendil aldim onun üstünde duran ama o mendile sperm degmedigine eminim kullanilmamisti vajinami onla sildim daha sonra emin olmadigim icin hemen o mendili bırakıp paketten yenisini alip sildim sonrasındada çıplak şekilde öpüştük beni ustune aldı ama elimle hemen penisini tuttum bana değmesin diye hamile miyim bahsettiğim olayın üstünden 12 gün gecti hala adet olmadım adet dongumde toplam 15 gün gecikmis oldu bir haftadır doğan suyu içiyorum son 3 gündür karnım ve kasiklarim agriyor

Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebe kalma ihtimaliniz yok fakat tedbirli davranıp gebelik testi yapmanızı öneriyorum.
Çok teşekkür ederim fakat o üç günlük gecikme öncesinde de hiç beraberliğim olmadi adetlerim hep bir iki gun gecikirdi hormon bozuklugundan dedigim gibi cok stres altındayım ailevi ve sınavlardan kaynaklı sabahda artik canıma tak etti diye diş macunuyla test yaptim ne kadar doğrudur bilmem ama negatif ti o eczaneden test almaya çekindim o yüzdende böyle kaldim ama adetim geliyor olabilir mi bu kasik ağrıları felan

Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bu nedenle hemen gebeliğe bağlamamak gerekir. Diş macunuyla gebelik testi sadece hurafe bilimsel bir dayanağı yok. Belirtileriniz adet olacağınız yönünde , yinede tedbirli davranıp gebelik testi yapın.

Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Bu nedenle hemen gebeliğe bağlamamak gerekir. Diş macunuyla gebelik testi sadece hurafe bilimsel bir dayanağı yok. Belirtileriniz adet olacağınız yönünde , yinede tedbirli davranıp gebelik testi yapın.
Peki bu kadar karin ağrısı neden 3 gündür kasiklarim da acıdimi cok acıyor karın ağrım geçmiyor 2gündür kronik sekilde agriyor adet söktürücü tavsiyeniz varmi

Peki bu kadar karin ağrısı neden 3 gündür kasiklarim da acıdimi cok acıyor karın ağrım geçmiyor 2gündür kronik sekilde agriyor adet söktürücü tavsiyeniz varmi

Kasık ağrınızın nedeni ancak muayene ile anlaşılabilir + ilaç kullanımı tavsiyesinde bulunmuyoruz. Sorununuz için bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Geri