Gebelikte 1. hafta belirtileri

Merhaba
Adetime 10 gün var beta hcg değerim <1.2 olarak görünüyor. Bu değer adetime yakın yükselir mi?

3 gündür alt karnımda kasılmalar, akıntı ve mide yanmam var hamile olma ihtimalim var mı?

Merhaba
Adetime 10 gün var beta hcg değerim <1.2 olarak görünüyor. Bu değer adetime yakın yükselir mi?

3 gündür alt karnımda kasılmalar, akıntı ve mide yanmam var hamile olma ihtimalim var mı?

Merhaba , Gebelik testini çok erken yapmışsınız sonuç bu nedenle geçersizdir.Adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesinde gebelik testini tekrar yapın... Gebelik söz konusu olursa elbetteki değer artacaktır..

Merhabalar ayin 26 sinda catlatma ignesi vuruldum ayin 6 sinda suphelenip beta hcg baktirdim 19.4 cikti sizce hamilemiyim ? Birde estrofem kullaniyorum acaba degeri o çıkartmış olabilirmi

Merhabalar ayin 26 sinda catlatma ignesi vuruldum ayin 6 sinda suphelenip beta hcg baktirdim 19.4 cikti sizce hamilemiyim ? Birde estrofem kullaniyorum acaba degeri o çıkartmış olabilirmi

Merhabalar estrofem tablet ve muadili diğer ilaçların kullanımı ile bu sizde çıkan beta hcg hormonunun yükselmesi ile alakası yok. Bu yükselme tamamen hamileliğiniz ile alakalıdır. Bize göre hamileliğiniz var tüp bebek tedavisi mi görüyorsunuz ?

Merhaba, gebelik testini erken yapmışsınız . Erken yapılan testler uygulanan enjeksiyondan dolayı pozitif sonuç verir. Enjeksiyondan sonra adet gecikmesi olursa gebelik testinin yapılması uygun olur.

Benim bi sorum var
Adetim kesildi 5 gün oluyor ve kasik agrisi bel agrisi var birde üzerine ishal de oldum aceba ne olabilir?

Geri