Psikolojik hamilelik belirtileri

Gecekusumsi

Üye
Üye
Psikolojik hamilelik belirtileri

Psikolojik hamilelik belirtileri yaşayan kadınlar işte psikolojik gebelik belirtileri bunlar

Selam kızlar.. Öncelikle belirtmek isterim ki henüz evli değilim, düğünüme 6 ay var. Fakat nişanlımla ilişki yaşadık. Tam olarak cinsel birleşme olmadı, gebelik ihtimali başımıza gelmesin diyeydi oysaki:( bahsettiğim ilişki gününün akşamı akıntımdan kan geldi. Zedelenme ya da ovulasyon dönemi yumurta çatlaması diye geciştirdim. Yazmıştım buraya da cevap almıştım, içim rahatlamıştı. Ama sebepsiz yere aklımdan çıkaramıyorum gebelik ihtimalini. Regl olmama 1 hafta var göğüslerim biraz şişti ve sağ göğüsüm çol acıyor. Uçlarda anormal bi hassaslık yok. Bugün artan kasık ağrılarım ve batmalarım var. Diyeceksiniz ki bu kadar erken belirti olmaz fakat bir önceki ay yaşadığım ilişki aklımı karıştırıyo. Tabi o ilişkiden sonra regl gördüğüm için ihtimal düşünmek istemiyorum. Hatırlamaya çalışıyorum 5 gün filan düzenli geldi ped kirletecek kadar da fazlaydı. Bi anormallik yoktu yani. Şu an akıntım da fazlaca. Regle 1 hafta olduğundan mı bunları yaşıyorum yoksa herhangi bir ihtimal var mı? Allah herkesin gönlüne göre versin, hepinize hayırlı evlatlar diliyorum. Bir daha şüpheli bir ilişki yaşamayacağım. Düğünden sonra çalışmalara başlarım:) şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, ben bu ilişkiden gebelik olacağını düşünmüyorum. İlişki akşamında akıntıdan gelen kan gebeliğe işaret değil hele belirtisi hiç değil. Biraz zorlamaya bağlı olarak hassas bölgenizde biraz yırtılma ya da zedelenme olmuştur girişte ya da başka bir yerde bu bakımdan kan gelmiştir. Tabiki yüzde yüz de emin değilim olur mu olur :) Düğünü, siz eşiniz ve bebeğiniz birlikte yaparsınız :D:D Şaka şaka umarım hamiş değilsinizdir.

Selamlar, ben bu ilişkiden gebelik olacağını düşünmüyorum. İlişki akşamında akıntıdan gelen kan gebeliğe işaret değil hele belirtisi hiç değil. Biraz zorlamaya bağlı olarak hassas bölgenizde biraz yırtılma ya da zedelenme olmuştur girişte ya da başka bir yerde bu bakımdan kan gelmiştir. Tabiki yüzde yüz de emin değilim olur mu olur :) Düğünü, siz eşiniz ve bebeğiniz birlikte yaparsınız :D:D Şaka şaka umarım hamiş değilsinizdir.
Umarım yaa.. şu son 3gündür bademcik iltihaplanması sebebiyle yataktan kalkamadım. Sarı akıntımın sebebi hastalığı atıyor olmam olabilir mi? Yoksa regle 1 hafta var diye mi? Aklımı yitiricem en sonunda kendimi dinlemekten :)

Uyu uyu en güzeli uyku yoksa bu dünceler ile sen zaten direkt olarak hamilelik belirtilerinin yüzde binini bulacaksın kendinde :D:D bekleyeceksin öyle bakacağız başka çaresi yok.

Geri