Gebemiyim adetim nerdeyse gecikti ama ağrım yok

Ayse353535

Yeni Üye
Üye
Gebemiyim adetim nerdeyse gecikti ama ağrım yok
Iyi aksamlar ben 22 yasindayim 3 yıllık evliyim temmuz ayindan beri eşimle korunmasız ilişki yaşıyoruz bebek istiyoruz 5 kere denedik ama bi sonuc cikmadi son adet başlangıç tarihim 20 ekimdi kasımın 19u yumurtlama günümdü ve 22 kasim adet gunum olmaliydi ama 2.gün olucak nerdeyse gecikti ancak regl olucakmışım gibi hissediyorum gebelikle ilgili herhangi bir sey hissetmiyorum ne dusunuyorsunuz

Gebelik belirtileri ile ilgili bir çok makalemiz olsada belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Belirtiler psikolojik olabiliyor yada başka sorunlardan kaynaklanabiliyor. Bu nedenle bir dönem gecikmesi sonrası gebelik şüphesi için gebelik testi yapmak en doğrusu. Pazartesi günü döneminiz gerçekleşmez ise hcg testi yapın.

Gebelik belirtileri ile ilgili bir çok makalemiz olsada belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum. Belirtiler psikolojik olabiliyor yada başka sorunlardan kaynaklanabiliyor. Bu nedenle bir dönem gecikmesi sonrası gebelik şüphesi için gebelik testi yapmak en doğrusu. Pazartesi günü döneminiz gerçekleşmez ise hcg testi yapın.

Geri