Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Merhaba,sevgilimle adetimin son günü yani 3 ve 4ü sürtünmeyle ilişki yaşadık. Sürtünmeden sonra kahverengi akıntılar geldi. Sanırım bittiği içindi ama emin olamadım. Erkek arkadaşım boşalmadı. Korunmadık ve vajinama temas etti bazen. 3 ve 4ü sürtünmeule ilişki yaşadık. Ayın 25nde kan geldi. Hafif bi ağrı oldu. İlk başlarda kırmızı ve kahve karışımıydı. 5 gün sürdü. 1. Gün hafif ağrı oldu, 2. Ve 3. Gün azaldı. 4. Günün sabahı kırmızı kan geldi hagif bi ağrıyla birlikte. Bugün 6. Gün ve vajinamı sildim mi su gibi sarı leke geliyor.acaba implasyon kanaması mı? Lütfen acil yarıdm. İlişkiden 21 gün sonra mümkün mü? Ben çok stres yaptım 2 haftadır ve soğuk algınlığı ilacı içtim. Acil yardım yalvarırım

Merhaba,sevgilimle adetimin son günü yani 3 ve 4ü sürtünmeyle ilişki yaşadık. Sürtünmeden sonra kahverengi akıntılar geldi. Sanırım bittiği içindi ama emin olamadım. Erkek arkadaşım boşalmadı. Korunmadık ve vajinama temas etti bazen. 3 ve 4ü sürtünmeule ilişki yaşadık. Ayın 25nde kan geldi. Hafif bi ağrı oldu. İlk başlarda kırmızı ve kahve karışımıydı. 5 gün sürdü. 1. Gün hafif ağrı oldu, 2. Ve 3. Gün azaldı. 4. Günün sabahı kırmızı kan geldi hagif bi ağrıyla birlikte. Bugün 6. Gün ve vajinamı sildim mi su gibi sarı kahve gibi şeffaf leke geliyor.acaba implasyon kanaması mı? Lütfen acil yarıdm. İlişkiden 21 gün sonra mümkün mü? Ben çok stres yaptım 2 haftadır ve soğuk algınlığı ilacı içtim. Acil yardım yalvarırım

Her dönem gebe kalmak mümkündür. Bu nedenle cinsel yönden aktif olanlara tavsiyemiz uygun bir doğum kontrol yöntemi kullanmalıdır. Verdiğiniz bilgilere göre gebe değilsiniz döneminiz gerçekleşmiş. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Her dönem gebe kalmak mümkündür. Bu nedenle cinsel yönden aktif olanlara tavsiyemiz uygun bir doğum kontrol yöntemi kullanmalıdır. Verdiğiniz bilgilere göre gebe değilsiniz döneminiz gerçekleşmiş. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Acaba stres kaynaklı mı böyle oldu. Yani implasyon kanaması ilişkiden 21 gün sonra olabilme ihtimali var mı?

Adetiniz daha önce gerçekleşmiş 5 gün sürmüş bu durumda bu kanama yerleşme kanaması değildir. Stres ve bir çok koşul dönemleri etkileyebilir.
Abla lütfen cevap ver. Yaptığım şeyin yanlış olduğunu biliyorum. İlk defa böyle bişi yaptım bir daha yapmıycam lütfen cevap ver. Psikolojik mi bilmiyorum ama karnım şiş gibi hissediyorum kasığım çoook hafif ağrıyor arada. Bir de çook hafif bel ağrım var:(

Abla lütfen cevap ver. Yaptığım şeyin yanlış olduğunu biliyorum. İlk defa böyle bişi yaptım bir daha yapmıycam lütfen cevap ver. Psikolojik mi bilmiyorum ama karnım şiş gibi hissediyorum kasığım çoook hafif ağrıyor arada. Bir de çook hafif bel ağrım var:(

Sizlerin ne yaptığı bizleri ilgilendirmez . Kimseyi de tercihlerinden dolayıda yargılamıyoruz. Siz sorarsınız biz cevap veririrz. Uslubunca .. Derya '' burçince'' kullanıcı ismi ile yönlendirdiğiniz sorunuzun cevabında belirttiğim gibi gebelik testi yapın kuşkunuzu giderin.

Sizlerin ne yaptığı bizleri ilgilendirmez . Kimseyi de tercihlerinden dolayıda yargılamıyoruz. Siz sorarsınız biz cevap veririrz. Uslubunca .. Derya '' burçince'' kullanıcı ismi ile yönlendirdiğiniz sorunuzun cevabında belirttiğim gibi gebelik testi yapın kuşkunuzu giderin.
Özür dilerim ben kötü anlamda demek istememiştim sadece bilgi almak istedim. Kusura bakmayın

Geri