Gebelik testinde ikinci çizgiyi görüp hamile kalan var mı

Mahinur94

Yeni Üye
Üye
Gebelik testinde ikinci çizgiyi görüp hamile kalan var mı
Hamilelik testi yapıp ikinci çizgiyi silik görenler benim test sonucum burada hamilemiyim Merhaba! Arkadaslar adetim dört gün geçti ve bugün sabh genelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim

ikinci çizgi silik hamilemiyim.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, Eğer yaptığınız gebelik testindeki sonucu 5 dakika da alarak söylüyor iseniz hamilelik var demektir. Lütfen hcg testi yaptırın ve tam emin olun.

Selamlar, Eğer yaptığınız gebelik testindeki sonucu 5 dakika da alarak söylüyor iseniz hamilelik var demektir. Lütfen hcg testi yaptırın ve tam emin olun.
Ben hemn bakmadm bi yarım saat gecmişti ama hemen mi çıktı ikinci çizgi sonra mı bilmiyorum yarn veya pazar günü tekrarlamayı düşünüyorum

Ben hemn bakmadm bi yarım saat gecmişti ama hemen mi çıktı ikinci çizgi sonra mı bilmiyorum yarn veya pazar günü tekrarlamayı düşünüyorum

Sevgili @Mahinur94 Selamlar, 5 dakikadan daha fazla beklediğinizde bu sonucu alır iseniz hamile değilsiniz demektir. Siz yine de lütfen beta hcg gebelik testi yaptırın kafanız rahatlasın olur mu ? Allah, istiyor iseniz nasip etsin size de inşAllah.

canım benimde adetim 5 gün geçti gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptım sonuç negatif çıktı hemşire hamile değilsin dedi bu idrardan yapılan gebelik testleri anladığım kadarıyla yanlış sonuç veriyor bence sende kan testi yaptır için rahat etsin.

Kızlar bana da yardım edin lütfen adetim bir hafta gecikti test yaptım ikinci cizgi aşırı silik şuan köydeyim hastaneye de gidemiyorum fotoğrafı yüklemeye çalışıyorum sizde hamile miyimmmmm

Ekli dosyalar

• IMG-20190209-WA0000.jpg
    IMG-20190209-WA0000.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 2.760
Kızlar bana da yardım edin lütfen adetim bir hafta gecikti test yaptım ikinci cizgi aşırı silik şuan köydeyim hastaneye de gidemiyorum fotoğrafı yüklemeye çalışıyorum sizde hamile miyimmmmm

Selamlar, bu birinci mesajdaki soruyu soran aynı üyemiz misiniz ? Farklı bir kişi misiniz ?

İdrardan yapılan gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Test sonucuna göre gebesiniz ancak bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı var bu nedenle durumunuzdan emin olmak adına hcg testi yapın.

Geri