Yanlışlıkla içime boşaldı hamile kalmamak için ne yapmalıyım ?

Yksl

Üye
Üye
Yanlışlıkla içime boşaldı hamile kalmamak için ne yapmalıyım ?
Arkadaşlar lütfen bana acil cevap verir misiniz?
Ben 27 ocakda regl oldum. 8 Şubat'ta ilişkiye girdik. Yani reglimden başlayan süreli ile 13. Günde ilişkiye girdik. İçime boşaldı istemsiz şekilde. Bir gün sonra pembe kahverengi akıntı geldi hiç ağrım olmadı. Bir sonraki reglm 24 Şubat'ta olacak sizce neden hamile miyim ama hiç hamilelik belirtileri yok ilişkiye girmeden bir ay boyunca yada daha uzun süre tam bilmiyorum akıntım çoğalmaya başladı vede koku yapmaya başlamıştı. Yada mikrop fln mi kaptı ki.. Vede eğer hamilelik diye düşünüyorsanız 4 gün oldu ilişki olalı sizce olmaması için ne yapmam gerekli.. Lütfen bana cevap verin kafayı yiyeceğim.

Hiç vakit kaybetmeden hemen ertesi gün hapı kullanın ama hemen bugün mutlaka alın ve kullanın ilişkiden sonra 72 saat içinde alınabiliyor bu hap ve sizi istenilmeyen gebelikten korur. Yani düşüneceğiniz şey akıntı ya da mikrop değil hamilelik ! Hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum vakit kaybetmeyin lütfen.

Hiç vakit kaybetmeden hemen ertesi gün hapı kullanın ama hemen bugün mutlaka alın ve kullanın ilişkiden sonra 72 saat içinde alınabiliyor bu hap ve sizi istenilmeyen gebelikten korur. Yani düşüneceğiniz şey akıntı ya da mikrop değil hamilelik ! Hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum vakit kaybetmeyin lütfen.
Ama bana 72 saate sonra ise yaramaz dediler

Cidden hamilelik mi ben ertesi gün hapının 72 saat sonra ise yaramayacağını duydum benmki 72 saati geçti

Belirttiğiniz tarihe göre uyuyor ne olur ne olmaz beni dinlerseniz alın kullanın. Ama tabiki siz bilirsiniz.

Özelden yazılan sorulara malesef cevap veremiyoruz. Yani hamile kaldı iseniz de yapacak bir şey yok. Siz yine de ertesi gün hapı kullanın. Hep aynı şeyleri yazıyoruz konuşuyoruz. Yaparken utanmıyorsunuz da sorarken mi utanıyorsunuz. Bunları aşın artık. Başınızda bir sıkıntı var ve size yardımcı olmak istiyoruz. Sevgiler.

Özelden yazılan sorulara malesef cevap veremiyoruz. Yani hamile kaldı iseniz de yapacak bir şey yok. Siz yine de ertesi gün hapı kullanın. Hep aynı şeyleri yazıyoruz konuşuyoruz. Yaparken utanmıyorsunuz da sorarken mi utanıyorsunuz. Bunları aşın artık. Başınızda bir sıkıntı var ve size yardımcı olmak istiyoruz. Sevgiler.

Teşekkür ederimm

İyi günler ben Ella diye bu markanın ertesi gün hapını aldım vede kulladin bir saat önce kullanım talimatı olarak 120 saatte diyordu kafam karıştı 72 saat mi 120 saat mi acaba

Geri