Beta Hcg Kan tahlilinin yanlis cikma ihtimali varmı?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 95507
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 95507

Forum Okuru
Beta Hcg Kan tahlilinin yanlis cikma ihtimali varmı?
Merhabalar ben ilsikimden 42 gun sonra gebelik testi yaptırmıştım bunuda sizlerle paylaşmıştım negatifti. Fakat ben cikan hicbir sonuca inanmıyorum çünkü karnım yavas yavas büyümeye ve sertleşmeye başladı sorum şu ki ben ikinci adetimi olduktan 10 gün sonra yani ilsikisen sonra 42. Gune denk geliyor kan testinin yanlış cikma ihtimali varmı???

Selamlar, Beta hcg kan tahlilinin yanlış çıkma olasılığı sıfırdır hiç bir şekilde yanlış çıkmaz bilginiz olsun.

Selamlar, Beta hcg kan tahlilinin yanlış çıkma olasılığı sıfırdır hiç bir şekilde yanlış çıkmaz bilginiz olsun.
Peki karin buyumem bas donmem falan yalanci gebelik olabilir mi bide 2. Adetimden sonra yaptirdim ya ondan yanlis çıkabilir mi diye m.ettim

Hayır başka bir sebep arayacaksınız. Karnınızın şişmesi ile baş dönmenizin gebelik ile uzaktan yakından alakası bulunmamakta. Yalancı gebelik bile olsa beta hcg kan testinden progesteron hormonunuzun yüksek çıkması gerekirdi. Hamile kesinlikle değilsiniz hata sıfır.

Hayır başka bir sebep arayacaksınız. Karnınızın şişmesi ile baş dönmenizin gebelik ile uzaktan yakından alakası bulunmamakta. Yalancı gebelik bile olsa beta hcg kan testinden progesteron hormonunuzun yüksek çıkması gerekirdi. Hamile kesinlikle değilsiniz hata sıfır.
Sizide her seferinde rahatsiz ediyorum ama kusura bakmayn bu olay benim psokoljimi bozamaya basladi artik taktiri Allaha bıraktım

Helal olsun estağfurullah. Beta hcg testi sonucu yüzde yüz kesindir sıkıntı yapmayın. Sevgiler.

Merhabalar ben ilsikimden 42 gun sonra gebelik testi yaptırmıştım bunuda sizlerle paylaşmıştım negatifti. Fakat ben cikan hicbir sonuca inanmıyorum çünkü karnım yavas yavas büyümeye ve sertleşmeye başladı sorum şu ki ben ikinci adetimi olduktan 10 gün sonra yani ilsikisen sonra 42. Gune denk geliyor kan testinin yanlış cikma ihtimali varmı???

Hcg kan testinin yanlış çıkma ihtimali yok , % 100 net sonuç verir. Karın şişkinliğiniz ya psikolojik yada sindirimle ilgili bir probleminiz vardır.

Geri