Ameliyat olmak Uzman Çavuşluğa Uzmanlığa engelmidir

Sevdabhr

Yeni Üye
Üye
Ameliyat olmak Uzman Çavuşluğa Uzmanlığa engelmidir
Merhaba 2 yıllık evliyim çocuğum olmadi eşim e defalarca söylememe rağmen gidip muayene olmuyor ( kasiklarindada ara ara sancısı oluyor ) muayene olmak istememesinin sebebi ise uzmanlığa başvurdu geçen sene kazandı ama göndermedim şimdi tekrar başvurdu bu sefer gidecek eğer doktora giderse kesin ameliyat derler ve olursam sağlık raporunda çıkar beni uzmanlığa almazlar diyor bende o gitmeden önce bebeğim olsun yalnız kalmak istemiyorum diyorum zaten geçen defada bebeğimiz olmadığı için bu korkuyla gitmesine izin vermemistim bana yardımcı olun lütfen böyle bir durumla karşılaşan yada bilgisi olan var mı uzman olmasina engelmidir esimin tedavi görmesi veya kasıktan vs ameliyat olmasi ben çok istiyorum bebeğimin olmasini esim yokken onunla teselli olmak istiyorum yardım edin lütfen şimdiden teşekkürler

Öncelikle selamlar, Rabbim isteyen her kese gebelik bebek nasip etsin. Sıkıntılarınızı anlıyoruz fakat bu hususta hiç bir bilgimiz yok. bunu daha önceden uzman çavuş olan kişilere sormakta büyük fayda olacağını düşünüyorum. Yanlış bilgi vererek te sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ama durum bana saçma geldi. Geçen sene kazandı ise kovuşturma bitti ise yani insan hiç bi hasta olmayacak ameliyat olmayacak. bence bilgide bir kirlilik veya yanlışlık var lütfen iyi araştırın.

Öncelikle selamlar, Rabbim isteyen her kese gebelik bebek nasip etsin. Sıkıntılarınızı anlıyoruz fakat bu hususta hiç bir bilgimiz yok. bunu daha önceden uzman çavuş olan kişilere sormakta büyük fayda olacağını düşünüyorum. Yanlış bilgi vererek te sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ama durum bana saçma geldi. Geçen sene kazandı ise kovuşturma bitti ise yani insan hiç bi hasta olmayacak ameliyat olmayacak. bence bilgide bir kirlilik veya yanlışlık var lütfen iyi araştırın.
Evet bende söylüyorum aynisini ama anlamıyor engel olur diyor bende ne yapacağımı bilmiyorum sıkıntı vermek te istemiyorum eşime hemen sıkıntı ya giriyor çünkü Allah'ım yardım etsin bana

Amin tüm sıkıntısı olanlara yardımcı olsun Rabbim. Fakat araştırın araştırması hususunda birşeyler söyleyin. Bence engel değildir. Hiç alakası yok. Lütfen araştırın ve bunu kendinize sıkıntı yapmayın olur mu ?

Ben Rabbime inanıp güveniyorum zamanıni o biliyor herşeyin bir zamanı var hayırlısını versin Allah'ım üzülüyorum benden sonra evlenenler in oldu ama ben hala ne doktora gidebiliyorum nede başka birşey yapabiliyorum sabır ediyorum her gün soruyorlar hamilemisin diye insanlar kendilerini ilgilendirmeyen işlere burunlarını sokmayı çok seviyor lar maalesef ama bilmiyorlar ki verende Allah alanda Allah
Amin tüm sıkıntısı olanlara yardımcı olsun Rabbim. Fakat araştırın araştırması hususunda birşeyler söyleyin. Bence engel değildir. Hiç alakası yok. Lütfen araştırın ve bunu kendinize sıkıntı yapmayın olur mu ?

Geri