Adet dönemine bir kaç gün kala hamile kalınırmı ?

merhaba 27-28-29 günde bir adet olurum bu ay ovülasyon testi aldım ve 11. gün başladım t çizgisi 13. gün biraz belirdi 14. gün daha yoğundu 15. gün 14ten daha silikti 16. gün hiç yoktu ve hiçbir zaman c çizgisi ile aynı olmadı hep daha açıktı yumurtlama olmuş olabilir mi? Yumurta akı kıvamındaki akıntı 8. ve 9. gün vardı 14. gün çamaşırımda akıntı vardı ama yumurta kıvamında değildi.

merhaba 27-28-29 günde bir adet olurum bu ay ovülasyon testi aldım ve 11. gün başladım t çizgisi 13. gün biraz belirdi 14. gün daha yoğundu 15. gün 14ten daha silikti 16. gün hiç yoktu ve hiçbir zaman c çizgisi ile aynı olmadı hep daha açıktı yumurtlama olmuş olabilir mi? Yumurta akı kıvamındaki akıntı 8. ve 9. gün vardı 14. gün çamaşırımda akıntı vardı ama yumurta kıvamında değildi.
Valla arkadaşım bu idrardan yapılan ovülasyon testlerini bende kullandım ve hiç işime yaramadı boşuna azaman kaybı. Tükürükten yapılanı alın en garantısi bu . Yumurtlama gününü net olarak gösteriyor.

adet olmama yakın ilişkiye girdim adet dönemime bir kaç gün kala hamile kalma olasılıı varmı

Hamilelik icin riskli donem yumurtlama donemi dedigimiz adet ortasi doneme denk gelen ( genellikle 13-18. gunler arasi) gunlerdir. Ancak yumurtlama farklı zamanlarda olabilir . Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişki her dönem gebe kalma riski taşır. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz

adet dönemine bir gün kala ilişkiye girdim 2 defa adet oldum ama çok korkuyorum hamile kadın adet olurmu

Gebe bir kadın adet kanaması görmez ancak gebeliğe bağlı olarak kanama lekelenme yaşayabilir , buda istenmeyen bir durumdur. Şüpheli ilişki sonrası 2 defa döneminizin gerçekleştiğini yazmışsınız bu durumda gebelik söz konusu değildir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

adete 8 gün kala ilişkim oldu korunmadık iki gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım hamilelik olabilirmi ne zaman test yapayım?

Her dönem gebe kalmak mümkündür. Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişkilerde gebe kalma olasılığı vardır. Bugün yada yarın gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Adetim 4 gun gecikti kan testi yaptim negatif çikti hamilelik olabilirmi addeten onceki gunlerde döllenme olmuyormu

Geri