Yardım edin lütfen yumurtlama gününde penis ****** kısmına deydi fakat girmedi

• Konbuyu başlatan Ayşe123123
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşe123123

Forum Okuru
Yardım edin lütfen yumurtlama gününde penis ****** kısmına deydi fakat girmedi
Merhabalar maalesef adet başlangıcından 13.gün sonra ilişkiye girdim bilmiyordum tersten ilişki yaşadık penisi kaydı ve vajinama doğru durdu deydi hemen kaldırdık boşalma olmadı ve sonrasında bi ara sanırsam içeri sokmayı deneyecekti fakat izin vermedim penisini vajinamın üzerinde girecek gibi şekilde bekletti girmedi boşalma olmadı fakat korkuyorum bu şekilde gebe kalırmıyım içim içimi yiyyor çok canımı sıkıyor lütfen yardım edin pişmanım

Merhabalar maalesef adet başlangıcından 13.gün sonra ilişkiye girdim bilmiyordum tersten birliktelik yaşadık penisi kaydı ve vajinama doğru durdu deydi hemen kaldırdık boşalma olmadı ve sonrasında bi ara sanırsam içeri sokmayı deneyecekti fakat izin vermedim penisini vajinamın üzerinde girecek gibi şekilde bekletti girmedi boşalma olmadı fakat korkuyorum bu şekilde gebe kalırmıyım içim içimi yiyyor çok canımı sıkıyor lütfen yardım edin pişmanım
Merhaba canım anal birliktelikten hamile kalınmaz bu kesin ama tam yumurtlama zamanı va..... üzerine gelip durması boşalma olmasa bile mümkün çünkü nadirde olsa zevk suyunda sperm bulunabiliyor ve hamile kalmaya 1 sperm bile yeterlidir keşke her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullansaydın adet olmazsan test yaparsın

Evet ertesi gün hapının etkili olduğu süre 72 saattir 72. saate kadar bu hapın alınması gerekiyor.

Tamam sağolun içicem umarım etkisini görürüm içim en azından biraz daha rahat olucak inşallah gebelik gibi bi durum olmaz ya korkuyorum

Geri