Gizli gebelik nasıl anlaşılır bende gizli gebe olabilirmiyim

B

Betüln

Forum Okuru
Gizli gebelik nasıl anlaşılır bende gizli gebe olabilirmiyim
Ben bundan beş ay önce sürtünmeli ilişki yaşadım ve yaşadıktan sonra adet oldum ama ondan sonraki ay adet olmadım bi 12 gün doktora gittim dupbaston verdi kullandım uç gün sonra adet oldum ama ondan sonra gebelik var öı diye aklıma takıldı bu beş ay içinde 6 kere karındn ultrasonla iki
Kere de vajinal ultrasonda bakıldı 6 kere beta hcg yapıldı sonuç hep negatıf ama benim gebelik lekelerim oluştu çok sık ıdrar yapıyorum karnım şişti ve içimde hep birsey hareket ediyor gizli gebelik diye birsey duydum bunu yasıyor olabilir miyim nolur cevap verin

Selamlar lütfen rahat olun ve sıkıntı yapmayın kendinize 6 kere bhcg testi yapılmış ve gebelik görünmemiş ultrason da da çıkmamış böyle hamilelik olmaz çok uzun yıllardır siteyi yönetiyoruz daha dediğiniz şekilde gebelik olduğuna denk gelmedik.

Selamlar lütfen rahat olun ve sıkıntı yapmayın kendinize 6 kere bhcg testi yapılmış ve gebelik görünmemiş ultrason da da çıkmamış böyle hamilelik olmaz çok uzun yıllardır siteyi yönetiyoruz daha dediğiniz şekilde gebelik olduğuna denk gelmedik.
Abla ben Kasım 30 da sürtünmeli iç çamaşırlı ilişkiyi yaşadıktan sonra 4 gün sonra normal olmam gereken zamnada adetimi oldum normal şekilde yani aralıgın dördünde ama ondan sonraki aylar kullandığım antidepresanlardan dolayı 12 gün gecikme oldu Ocak ayında doktora gittim bana dupbaston adlı ilacı verdi 10 gün kullandım ilac gittikten üç gün sonra adetimi oldum eğer bir gebelik olsaydı dupbaston dan sonra adet görür müydüm

Duphaston rahim içini gebeliğe uygun hale getiren bir ilaçtır. Gebelik olursa gebeliği destekler. Duphaston gebeliğe zarar vermez, hatta gebeliği destekler.Duphaston ayrıca bazı durumlarda da kullanılır. Duphaston Tablet Ne işe Yarar? Gebe olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

Geri