Vajinal akıntı yaşayanlar bu hamilelik belirtisi mi

Dediğiniz gibi fotodan aslında hiç görünen bir şey yok hamile değilsiniz gibi görünüyor aslında bir kaç gün daha bekleyip test yapmak gerekiyor. Acaba regl tarihiniz ne zaman ? Ne kadar süre var regl olmanıza ?

Merhaba 3 gün önce test yapmıştım negatiftir bugün 4 haftanın doldu adet olmam lazımdı olmadım ama her ay 2 3 gün gecikmeler oluyor du gecikme beklemeden test yaptım yine negatif çıktı üzüldüm ama testi atmadım banyoda duruyordu şimdi misafirlik ten geldik bi bakayım dedim ikinci çizgi silik gibi çıkmış ve çok kötü oldum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım eğer hamileysem bu bir mucize olur Allah'ım ne olur ne olur sen yardım et foto atayım bakın olur mu
Testi ne kadar beklettin canım oda önemli ben ikinci çizgiyi göremedim adet tarihin ne zaman

Sabah yaptım negatif gördüm bıraktım bakmadım akşam eve gelince baktım çok silik çıkmıştı tam ne kadar süre bekleyip çıktığını bilmiyorum
Bekle canım bu ayın 13 ü de bi geçsin testi sabah yapıp akşam bakamazsın canım onların bi kullanma süreleri var kullanma talimatını oku ama bildiğim ilk 5 dk önemli daha fazla beklemek yanlış olur

Merhaba hala adet olmadım ama çok açık renkte pembe den de daha açık renkte akıntim oldu biraz önce nedir acaba adet mi olacağım sizce

Ekli dosyalar

• IMG_20190514_210026.jpg
    IMG_20190514_210026.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 347
Geri