Gebelik testi sonucuma göre hamilelik var mı

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Gebelik testi sonucuma göre hamilelik var mı
Martta sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadım. İlişkiden 10 gün sonra adet oldum. 2.adetimi de oldum nisanda. Yalnız bugün test yaptım ve sonuç bu çıktı. İlk negatif cıkan testi yanlışlıkla idrar kutusuna düşürdüm fazladan idrar çekti. Ama rengi kaymış olanı düzgünce yaptım. Yardımcı olur musunuz? Bu ne demek? Boşalma sıvısı bana gelmedi klitoris bölgeme zevk suyu bulaşmış olabilir ama.

Ekli dosyalar

• 8A9E088E-82FB-46C7-B536-7B7DB77AA72C.jpeg
    8A9E088E-82FB-46C7-B536-7B7DB77AA72C.jpeg
    2,5 MB · Görüntüleme: 5.213
  • 0ED6CE21-B72C-40DC-B949-E0D91A229772.jpeg
    0ED6CE21-B72C-40DC-B949-E0D91A229772.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 1.427
Martta sevgilimle sürtünme yolu ile birliktelik yaşadım. İlişkiden 10 gün sonra adet oldum. 2.adetimi de oldum nisanda. Yalnız bugün test yaptım ve sonuç bu çıktı. İlk negatif cıkan testi yanlışlıkla idrar kutusuna düşürdüm fazladan idrar çekti. Ama rengi kaymış olanı düzgünce yaptım. Yardımcı olur musunuz? Bu ne demek? Boşalma sıvısı bana gelmedi klitoris bölgeme zevk suyu bulaşmış olabilir ama.
Bence hamile değilsin testtede göründüğü gibi boşuna kuruntu yapıyorsun canım benden sana tavsiye bu kadar korku yaşadın değmez bence dikkatli ol bundan sonra böyle bir hata yapma pişman olursun ilerde canim..Zamanı gelince her şeyi yasayacaksin zaten annede olucaksin inşallah ama çok erken hata yapma bence içinde rahat olsun adet olmuşsun iki defa testlerde temiz görünüyor

B
Bence hamile değilsin testtede göründüğü gibi boşuna kuruntu yapıyorsun canım benden sana tavsiye bu kadar korku yaşadın değmez bence dikkatli ol bundan sonra böyle bir hata yapma pişman olursun ilerde canim..Zamanı gelince her şeyi yasayacaksin zaten annede olucaksin inşallah ama çok erken hata yapma bence içinde rahat olsun adet olmuşsun iki defa testlerde temiz görünüyor
rBu arada rengi kaymış olan fazla sıvı çektiğinden dolayı bu şekilde çünkü bende yaptım dün test benimkinde böyle oldu çok damlattim sanırım o yüzden canım yada test bozuk olduğu için lekelendi

B
rBu arada rengi kaymış olan fazla sıvı çektiğinden dolayı bu şekilde çünkü bende yaptım dün test benimkinde böyle oldu çok damlattim sanırım o yüzden canım yada test bozuk olduğu için lekelendi
Ablacım rengi kaymış olana sadece 5 damla damlattım. Ve böyle oldu benim kfam karıştı bi daha mı yapsam 2 kere de adet oldum gerçi?

Geri