Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

mrb nişanlımla ilişkiye girdik vajinamdan çıktı peçeteye boşaldı ilişkiden sonra adet oldum ama sanki karnım şiş ve sürekli gazım var hamile olabilirmiyim

mrb nişanlımla ilişkiye girdik vajinamdan çıktı peçeteye boşaldı ilişkiden sonra adet oldum ama sanki karnım şiş ve sürekli gazım var hamile olabilirmiyim

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Karnınızın şişmesi gazınızın olması sindirimle ilgili bir sorundan kaynaklanabilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

1 şubatta ilişkim oldu sevgilim boşalırken birazı vajinama kaçtı hemen parmağımı içeri sokup yıkadım idrarımı yaptım ayın 19 adet günümdü olmadım acaba hamile kalmış olabilirmiyim

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan her cinsel ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. İlişkiden sonra vajinanızı yıkamanız yada idrarınızı yapmanız gebe kalmanıza mani değil. Gebe olup olmadığınızı gebelik testi yaparak öğrenebilrsiniz, test yapmak için yeterli gecikmeye sahipsiniz.

erkek arkadaşımla ilişkiye girdik zevk suyu çok yoğundu tam boşalırken çıktı ama çok az içime kaçtı hemen vajinamı yıkadım idrarımı yaptım adet olmadım 5 gün gecikti hamile olabilirmiyim
Aynı olayı şuamda bizde yaşıyoruz nabıcaz 3 defa ilişkiye girdik ama hiç birince boşalmadım zevk suyuşa hamile kalırmı adeti 5 gün geçikti

12 mayısta ilşkim oldu 11 haziranda kanamam oldu test yaptım 4 tane negatif kesin hamilelik yoktur değilmi

Geri