Proxeed plus kullananlar kullanıpta hamile kalan varmı ??

Proxeed plus kullananlar kullanıpta hamile kalan varmı ??
Arkadaşlar doktor tavsiyesiyle peroxeed plus kullanmaya başladık eşimin hareketli sperm sayısı çok az çıktı testte bu ürün kullanıp yararını gören var mı acaba ?

Proxeed-Plus kullananlar hamile kalanlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba bu ürün sperm sayısına müdahale etmez ancak sperm için uygun ortamı hazırlar. Yani açık bilgi vermek gerekirse eşinizin sahip olduğu spermi yumurtalara doğru taşır. Eşinizin spermini rahimde uzun süre tutar. Benim bir arkadaşım kullandı hamile kaldı sonra düşük yaptı. Bende vajinal kuruluğum olduğu için kullandım. İnşallah gebe kalırsın tatlım. Aşağıda yer alan linki ziyaret et kullanıcıların yorumları yer alıyor.

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Merhaba bu ürün sperm sayısına müdahale etmez ancak sperm için uygun ortamı hazırlar. Yani açık bilgi vermek gerekirse eşinizin sahip olduğu spermi yumurtalara doğru taşır. Eşinizin spermini rahimde uzun süre tutar. Benim bir arkadaşım kullandı hamile kaldı sonra düşük yaptı. Bende vajinal kuruluğum olduğu için kullandım. İnşallah gebe kalırsın tatlım. Aşağıda yer alan linki ziyaret et kullanıcıların yorumları yer alıyor.

Teşekkür ederim verdiğin bilgi için canım saol esimde varikoselde var acaba işe yarar mı 2 yıldır bebeğimiz olmuyor bu ürün baya pahalı inşallah ise yarar :(

Yalniz canim bu ürünü eşim kullanıyor peroxeed plus senin dediğin farklı bir ürün canım

Maliyeti baya yüksek bir ilaç muhtemelen gün ya da ay bazında kullanılması tavsiye edilmiştir. Umarım sonuç alırsınız. Kullanıp hamile kalanların olduğunu diğer sitelerden okuyorum hayırlısı olsun.

Bu arada sadece bu ilacın kullanılması tek başına sonuç vermeyebilir verebilirde benim size naçizane tavsiyem evde keçiboynuzu kürü zeytinyağı incir çeviz gibi gıdaları da ayrıca tüketmesi gerekiyor. Tabiki işin en büyük anahtarının da azim ve sabır olduğunu lütfen unutmayın lütfen pes etmeyiniz.

Bu arada sadece bu ilacın kullanılması tek başına sonuç vermeyebilir verebilirde benim size naçizane tavsiyem evde keçiboynuzu kürü zeytinyağı incir çeviz gibi gıdaları da ayrıca tüketmesi gerekiyor. Tabiki işin en büyük anahtarının da azim ve sabır olduğunu lütfen unutmayın lütfen pes etmeyiniz.
bu ilacı eşim zor içiyor tadı çok kötü ayrıca günde 1 haşlanmış yumurta 1 kase kabak çekirdeği 1 küçük kase badem fındık ceviz kaju karışımı veriyorum inşallah rabbim hayırlısını versin umarım işe yarar

Ben preseed diye okumuşum peroxeed plusı arkadaşımın eşi kulllanıyor onlarda yeni evli ama yaşları ileri . Kadında yumurta yetmezliği var eşininde sperm sayısı az. Gebe kalırsa buradan yazarım. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.
Amin canım çok saol ben vakit kaybetmeyip aşılama mi yaptirsak diyorum kafam karışık ya tutmazsa of :( ya da bekleyip biraz sperm sayısının ve hareketliliğinin artmasını beklemeliyim

Geri