Hcg değerini artırmak mümkünmü ? Hcg nasıl artar ? Normal Hcg değerleri

hamile kalmak istiyorum adetim 2 gün geçti bugün kan verdim 0.7 çıktı sonuç nedir

slm adetim 9 gün oldu gelmedi 3 defa kan testi yaptırdım 0.22 0.17 0.3 bebeğimin olmasını çok istiyorum değeri nasıl yükseltebilirim

Merhaba, her üç hcg değerinizde gebelik lehine değil. Son değere göre bugün yarın kanamanız başlar. Hcg gebelikte salınan bir hormondur , bunu siz artıramazsınız. Gebelik söz konusu olursa hcg değerleri normal seyirde artar.. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün..

iyi günler 22 yaşındayım adetimden 5 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdık 142 çıktı ertesi gün 213 e çıkmıştı sonra 2 gün arayla yaptık 100 ve 50 indi doktoruma gittim iğne ve serum yazdı 50 değerden 4 gün sonra tekrar 213 e çıktı durum nedir sizce

Merhaba , maalesef bu değerler sağlıklı değil, dış gebeliği düşündürüyor, doktorunuzun en kısa zamanda tanı koyması gerekiyor. Hekim kontrollerinizi aksatmayın..

Merhaba hcg artışım şu şekilde 33.32 96.95 177.6 2 gün aralıklarla yaptırdım sizce normalmi

merhaba 1 aydır kasığımda şişlik var sanki karnımda bir şey hareket ediyor adet oldum ama hamile kalmaktan korkuyorum acilde test yaptım 1.1 çıktı. iki gün sonra tekrar test yaptırdım 1.7 değer sanki artmış hamilemiym

Geri