1 2 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor ?

M

meryemzrli

Forum Okuru
1 2 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor ?
1 haftalık gebelikte beta hcg değerleri 2 haftalık gebelikte bhcg değerleri hakkında sormak istediklerim var şimdi benim ikinci çizgim silik çıktı ve hamile olduğumu düşünüyorum ben yarın kandan gebelik testi olan bhcg testi yaptıracağım merakettim 1. 2. hafta gebe isem ki hesaplarım öyle gösteriyor inşallah doğrudur. Bhcg değerlerimin kaç çıkması gerekiyor ben yarın test yaptırdığımda neye bakacağım hangideğerlere kaç olmalı bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

1 2 haftalık gebelikte beta hcg bhcg değerleri kaç olmalı.jpg

Selamlar öncelikle umarım hamilesinizdir kendinizi sizden daha iyi bilen olmaz ama genelde bu ilk hamilelik belirtilerin de psikolojik olarak yanlışlıklar çıkabiliyor. Gerçi sizde ikinci çizgi silik çıkmış dediğiniz gibi muhtemelen gebe kalmışsınızdır. Sorduğunuz sorunun başına hemen değerleri gösteren çizelgeyi ekledim dilerseniz aşağıdaki konuları inceleyin dilerseniz bhcg testi sonucunuzu bize yazın değerlendirelim. Sevgiler.

1 haftalık gebelikte beta hcg değerleri 2 haftalık gebelikte bhcg değerleri hakkında sormak istediklerim var şimdi benim ikinci çizgim silik çıktı ve hamile olduğumu düşünüyorum ben yarın kandan gebelik testi olan bhcg testi yaptıracağım merakettim 1. 2. hafta gebe isem ki hesaplarım öyle gösteriyor inşallah doğrudur. Bhcg değerlerimin kaç çıkması gerekiyor ben yarın test yaptırdığımda neye bakacağım hangideğerlere kaç olmalı bana yardımcı olur musunuz lütfen ?

Ekli dosyayı görüntüle 85797

Merhaba, gereken bilgiler verilmiş ancak hayal kırıklığı olmaması açısından ilave bilgiler vermek istiyorum. Tek bir hcg değeri gebeliği doğrulamaz. Yani pozitif sonuç alsanız dahi düzenli aralıklarla hcg nin izlenmesi gerekiyor. Boş gebelik, dış gebelik, kimyasal gebelik gibi durumlarda test sonucu pozitif çıkabiliyor. 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Pozitif bir test sonucu alırsanız mutlaka doktor kontrolünde bulunmanızı öneriyoruz.

İyi günler bugün kan tahlili yaptım adetin geciktigi için.hcg beta 8551 çıktı hamilemiyim acaba? Dr kese görünmüyor demişti Dr. Bugun

Geri