İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Çatlama iğnesi sonrası gebelik testi enjeksiyonun 14. günü yapılmalıdır. Hcg değeriniz gebelik lehine değil. Gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.

Merhaba ben adetimin sonuncu gununden bir gun sonra erkek arkadaşımla surtunme yoluyla biseyler yasadik vajinamin ustune icine bosalmadi yinede korkuyorum hamile kalabilirmiyim sizce? Lütfen cevaplarsaniz sevinirim

Merhaba ben adetimin sonuncu gununden bir gun sonra erkek arkadaşımla surtunme yoluyla biseyler yasadik vajinamin ustune icine bosalmadi yinede korkuyorum hamile kalabilirmiyim sizce? Lütfen cevaplarsaniz sevinirim
Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir. Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla bile gebe kalmak mümkündür.İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Adetiniz de gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın.

merhabalar. 24 Ağustos’ta adettim ve 26 da yıkandım. Daha sonra 41 gün döngüm oluştu ve ben Eylül 21 de adet olmam gerekirken Ekim 4 de oldum ve 7 de yıkandım. Bebekten şüphelendik ama hiç birşey çıkmadı. Suan Kasım 1 de olmam gereken adetim var 17 de övülasyon dönemim yüksek gözüktü ve biz bu hafta gün aşırı birlikte olduk Cuma’ya kadar da devam edeceğiz. Acaba bebek oluşur mu merak ediyorum olursa ne zaman belirtileri olur ?

Merhaba ben esimle 1 hafta once korunmasiz birliktelik yasadim adetime 2 gun var ve adet sancilarim basladi hamile olma ihtimalim var mi test yaptirmali miyim ?

Merhaba ben esimle 1 hafta once korunmasiz birliktelik yasadim adetime 2 gun var ve adet sancilarim basladi hamile olma ihtimalim var mi test yaptirmali miyim ?

Yahu bu kadar veri ile insanlar nasıl bilsinler nasıl bilgisizsizin bu ne cahillik anlamıyorum yayazınsana ne zaman adet oldunuz ne zaman hangitarihte ilişkiye girdiniz hey allam yaaaa

Teşekkürler Zahide kafalar pırıl pırıl maşallah :D:D evet verileri ne kadar fazla verir iseniz tahminimiz de o yönde kuvvetli olur sevgiler.

Geri