Ayakta anal ilişkiye girdim ertesi gün hapı kullandım hamile kalırmıyım

Şeyma27

Yeni Üye
Üye
Ayakta anal ilişkiye girdim ertesi gün hapı kullandım hamile kalırmıyım
Merhaba arkadaşlar Erkek arkadaşımla pazar günü ayakta analdan ilişkiye girdik içime boşaldı boşalırken ben çıkardım hemen panikten vajinama gelip gelmediğini bilmiyorum değerse sperm bişey olur mu hemen ertesi günü ertes72 içtim ama 2 saat sonra kustum ilaç etki etmişmidir sizce ?:S:S

Ertesi gün hapının yan etkileri nde kusma belirtileri var bu ilaç yapmış olabilir onun haricinde gerekli tüm şeyleri yaptığınız için hamile kalma ihtimaliniz yok

Ertesi gün hapının yan etkileri nde kusma belirtileri var bu ilaç yapmış olabilir onun haricinde gerekli tüm şeyleri yaptığınız için hamile kalma ihtimaliniz yok

Dediğim gibi panikten çıkardığımda vajinama gelip gelmediğini bilmiyorum ilişkiye girdiğimde adetime 5 gün var daha ilaç içmeme gerek var mı kafam da deli sorular

Selamlar, ertesi gün hapı kullanmışsınız başka bir şey yapmanıza gerek yok. Spermlerin ayakları yok yürüyemezler vajinanızın içnideki yumurtalara ulaşamazlar ulaşmış olsalar bile ( tam birliktelikten vajinadan bahsediyorum ) ertesi gün hapı döllenmemelerini sağlayacaktır 72 saat içinde kullandığınıza göre sıkıntı yapmayın soruların tamamını silin kafanızdan.

Selamlar, ertesi gün hapı kullanmışsınız başka bir şey yapmanıza gerek yok. Spermlerin ayakları yok yürüyemezler vajinanızın içnideki yumurtalara ulaşamazlar ulaşmış olsalar bile ( tam birliktelikten vajinadan bahsediyorum ) ertesi gün hapı döllenmemelerini sağlayacaktır 72 saat içinde kullandığınıza göre sıkıntı yapmayın soruların tamamını silin kafanızdan.

Çok teşekkür ederim sorularıma cevap verdiğiniz için sizi bunalttığım için kusura bakmayın hap içmiştim ama iki saat sonra kustum dediğim gibi daha da hap içmedim çok teşekkürler

Kullandığınız hapın lütfen prospektüsüne bir bakın yan etkilerinde kusma var mı diye. 2 satte görevini yapacak şekilde ilgili hap kana karışmıştır mrk etmeyin. Sevgiler geçmiş olsun.

72 saat geçmedi ise içebilirsiniz dilerseniz doktorunuza danışın daha mantıklı olacaktır. Fakat hemen akabinde kusmadan bahsediliyor olabilir midede 2 saat duracağını açıkçası düşünmüyorum.

Geri