İlişki üzerinden 35 gün sonra gebelik testi doğru mudur?

Küçükmelek

Yeni Üye
Üye
İlişki üzerinden 35 gün sonra gebelik testi doğru mudur?
Merhaba arkadaslar,
Iliskinin uzerinden 7 gun sonra adet oldum. Birkac tane hamilelik belirtisi yasadigim icin ustune gorme olabilir mi diye dusunmeye basladim. 1 ay sonra tekrar kanama yasadim fakat yogunlugu daha azdi. Erken gebelik testi yaptim sonuc negatifti.
Boyle bir durumda hamile olma ihtimali nedir?
Kendi kendime mi kuruntu yapıyorum. Birine sormasam rahatlamazdim kusura bakmayin. Yardimlarinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaslar,
Iliskinin uzerinden 7 gun sonra adet oldum. Birkac tane hamilelik belirtisi yasadigim icin ustune gorme olabilir mi diye dusunmeye basladim. 1 ay sonra tekrar kanama yasadim fakat yogunlugu daha azdi. Erken gebelik testi yaptim sonuc negatifti.
Boyle bir durumda hamile olma ihtimali nedir?
Kendi kendime mi kuruntu yapıyorum. Birine sormasam rahatlamazdim kusura bakmayin. Yardimlarinizi bekliyorum.
İlişkiden sonra adetinizi olmuşsunuz her adet dönemi aynı yoğunlukta olmaz hamile değilsiniz

Bana da yardım eder misiniz ya sürtünme olmuş olabilir vajinaya sadece bir kez ondan şüpheliyim 28 haziranda adet oldum 3 gün sürdü fakat kanamam azdı normalde düzenli olurdum ama 19 temmuzda oldum 5 gün sürdü sizce gebelik ihtimali var mı

Selamlar Aslı, hayır hayatım hamile olma ihtimalin malesef yok zira zaten sen normal gününde adet olmuşsun üç ya da beş gün farketmiyor hamileliğin yok stres yapma bi dahaki aya da bu stresle girme adetin bi kaç gün gecikebilir lütfen dikkatli ol

Geri