Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Sizi çok bunalttım biliyorum ama bahsettiğim bugün yaptığım iki testi de paylaşmak istedim. Kalın çizgili olanda silik çizgi oluştu gibi geldi bana. Sizce var mı bir yorumlar mısınız. Birinin "Salak, hamile değilsin yeter." demesine ihtiyacım var. :D 6 Haziran'da yaşanan bir ilişkide hamilelik oluşsaydı bu testler böyle olur muydu? Sizce silik çizgi var mı? Hamile değilim değil mi? İki ay sonra bu testlere güvenebilir miyim? Bu son soruşum hakkınızı helal edin ne olur :(

Ekli dosyayı görüntüle 86467
NE güzel ya ben 10 beta hcg te 6 7 vajinal ultrasona inanmıyorum sen bikac idrar testine güveniyorsun KESK’e senin gibi olsam olabilsem

@Selin’de Herkes senin gibi deli manyağı değil ki biz olanı söylüyoruz inan ya da inanma tamamen sana kalmış. @Mühendis-Hanım amacım sizi üzmek değil doğruları dile getirmek bu bağlamda "dana" kelimesi, umarım canınızı sıkmadı siz demişsiniz artı bana şey yapın diye :A :D:D

Ben de normal değilim ki... Yanlış okumadıysam psikolojik tedaviye başlamışsın sen, ben de bir an önce başlamalıyım. Ne kendimize ne de başkalarına bunu yapmaya hakkımız yok...
Evet canım seanslara gidip geliyorum sende benim gibi takıntı yapma bak 8 aydır neler yasıyorum neler o kadar çok taktım yani üstelik ic çamaşırlarımız vardı ve o bosalmadı ama ya zevk suyu değdiyse diyorum

İç çamaşırlı sürtünme yaşamışsınız. Korkulcak bişi yok bence. Bende iç çamaşjrı yoktu ve pns ucu klitoris bölgeme gekldi. Belki zevk suyu değdi bulaştı ondan taktım ben bu kadar

Geri