Zevk suyu i̇le hamile kalanlar varmı

Merhaba. Nişanlimla 6 temmuzda çıplak olarak sürtünmeyle iliskiye girdik. 25 haziranda adet olmustum ovulasyon dönemine denk geliyor. Beklenen adetim 22 temmuzdu. 22 sinde lekelenmeyle baslayip ertesi gun yogunlasan pihtili kanamam oldu ve 4 gun sonra lekenmeyle bitti. Adetten 1 hafta sonra(iliskiden en az 23 gun sonra) belirli araliklarla 4 5 tane idrar testi yaptim hepsi negatif. Hamilelik ihtimalim var mi
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş üstüne testte yapmışsınız bence hamile değilsiniz

canım oturduğun yerde internttebde araştır özel laboratuvarlar var hastane degil klinik kayıt altına alınmıyor sadece kan veriyorsun bi kaç saate alıyorsun ama biraz daha pahalı
Ozel hastanelerim laboratuvarında yapılan kan testleri ne kadar güvenilir gizlilik acısından. Oturduğum yerde ozel laboratuvar yok malesef. :((((((

Ya şu gizlilik olayına her kes takmış durumda. Kimse kimsenin umuru değil özellikle özel hastanelerde yaptığınız her şey ama her şey gizlidir zaten. Hasta güvenliği söz konusu. kimse kimseye hiç bir hastenede söylemez ama devlet ve ssk türü hastanelerde kişinin girişi sisteme işlendiğinden dolayı muayene ücretinden tutun da yapılan her şeyi görebilirler gerek yok. Özel hastanelere gidebilirsiniz testin sonuçları yüzde yüzdür özel ya da devlet farketmiyor nihayetinde hamilelik için bir hormona bakılıyor güvenle kullanabilir ve gidebilirsiniz sıkıntı yapmayın sonuçlar da yüzde yüz kesindir.

Geri