adetim 4 gün oldu başlamadı evde 5 test yaptım negatif sizce durum nedir

Adet gecikmesi olunca akla gelen gebelik olsada gecikmeler başka sorunlardan da kaynaklanabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın ve sonuca göre kadın doğum uzmanına görünün..

bu ay hemile kalmak için elimizden geleni yaptık bir çok kür denedim yarın adet olmam gerekiyor inşallah olmama bu sabah gebelik testi yaptım ikinci çizgi var yok arası silik çıktı sizce hamile kalmış olabilirmiyim?

Uygulamış olduğunuz test , bozuk değilse talimatlara uygun yapıldıysa ve darbe almadıysa doğru sonucu verir. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor,emin olmak için yarın hcg testi yapmanızı öneriyorum

2 ay önce evlendim ve 2 aydır takip ediyorum sizleri ama daha yeni üye olabildim. Çok fazla faydalandım verdiğiniz bilgilerden ve yapılan yorumlardan. Çünkü hemen anne olmak isteyenlerdenim ben de. Bu ay yumurtlama dönemini takip ettik ve ona göre davrandık. Hemen ekleyemiyorum fotoğrafı sanırım test sonuçlarımı atacaktım. Adetime 5 gün önce erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik pembemsi bir renkte çıktı. Şimdi 2 gün gecikti yaptığım normal testte gözle görülebilecek tarzda silik ikinci çizgi çıktı ama ilkinden daha belirgindi. Sizin yorumlarınızı alabilir miyim lütfenn. Bilenler yardım edebilir mii

2 ay önce evlendim ve 2 aydır takip ediyorum sizleri ama daha yeni üye olabildim. Çok fazla faydalandım verdiğiniz bilgilerden ve yapılan yorumlardan. Çünkü hemen anne olmak isteyenlerdenim ben de. Bu ay yumurtlama dönemini takip ettik ve ona göre davrandık. Hemen ekleyemiyorum fotoğrafı sanırım test sonuçlarımı atacaktım. Adetime 5 gün önce erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik pembemsi bir renkte çıktı. Şimdi 2 gün gecikti yaptığım normal testte gözle görülebilecek tarzda silik ikinci çizgi çıktı ama ilkinden daha belirgindi. Sizin yorumlarınızı alabilir miyim lütfenn. Bilenler yardım edebilir mii
adetiniz daha geçmeden bile silik çizgi çıkmış hamilesiniz tebrik ederim.

adetiniz daha geçmeden bile silik çizgi çıkmış hamilesiniz tebrik ederim.
Umuyorum öyledir çok teşekkür ederim :) 1.fotodaki adetime 5 gün önce yaptığım erken gebelik testi. 2.fotoğraftaki adetim 2 gün geçince yaptığım test :)
ikinci çizgiyi silik çıkanlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba nur hanım , her iki gebelik testi sonucunuz pozitif yani gebesiniz. Şimdi bu kesin olarak teyit etmek için hekime görünmenizi tavsiye ediyoruz. Hcg testi istenecek ve belli aralıklarla bu testi yapmanız gerekecek. Hcg değerleri izlenecek gebeliğinizin seyri hakkında bilgi verilecektir.. Hayırlı olsun , sağlıklı gebelik süreci diliyorum.

Merhaba nur hanım , her iki gebelik testi sonucunuz pozitif yani gebesiniz. Şimdi bu kesin olarak teyit etmek için hekime görünmenizi tavsiye ediyoruz. Hcg testi istenecek ve belli aralıklarla bu testi yapmanız gerekecek. Hcg değerleri izlenecek gebeliğinizin seyri hakkında bilgi verilecektir.. Hayırlı olsun , sağlıklı gebelik süreci diliyorum.
Teşekkür ediyorum şimdi kan testi sonucumu aldım 1130 çıktı

Geri