Midede Helikobacteria Geçiren Oldu Mu

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Midede Helikobacteria Geçiren Oldu Mu
Midede helikobacteria geçirenler oldu mu Arkadaşlar, mide ülseri, midede helikobacteria geçiren oldu mu? Tedavisi varmidir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen anlaşılır başlık ve anlaşılır şekilde yardım için başınızdan geçenleri mümkün mertebe detaylandırarak anlatınız. Daha net bulgular yaşayanlar yaşadıklarınıza daha uzun ve anlaşılır cevap verebilir. Geçmiş olsun.

Lütfen anlaşılır başlık ve anlaşılır şekilde yardım için başınızdan geçenleri mümkün mertebe detaylandırarak anlatınız. Daha net bulgular yaşayanlar yaşadıklarınıza daha uzun ve anlaşılır cevap verebilir. Geçmiş olsun.
Kusura bakmayın, soyle anlatayım, 20 gun once mideme kramplar girdi şiddetli yemek yiyince başlıyordu kramp bulantı sabahları çok oluyordu ,snra ayaklarımın altı yanmaya başladı kramp ağrı falan o hala devam ediyor tüm polikilinikleri gezdim kanda idrarda bsey çıkmadı d vitamini 22 cıktı damla verdi , midem icinde ultrasona aldılar bsey yok , snra ben başka doktora gttm endoskopi yaptılar, ağrı sırtıma dehşet vuruyordu ağrı geçti smdi bulantı var arasira , midede az bi iltihap varmis ama patoloji sonucu daha cikmadi , nette baktim helikobakteri varmis o olabilir mi diye danışman istedim , birde ayaklarımın yanmasi ağrıması d vitamini dusuklugignden olur mu

Yani pataloji sonucu çıkmadan böyle netlerde gezerek hastalığınız ile ilgili bilgi araştırmanız çok ilginç. Okuduğunuz, okuyacağınız her belirti işaret ya da hastalık sizin psikolojinizi alt üst edecek " tamam işte bendeki belirtilerde buy du demekki bende böyleyim " demenize neden olacaktır. Kesinlikle ama kesinlikle yanlış yapıyorsunuz.

Sizin yapacağınız en güzel şey beklemek olacaktır. Hastalığınız ile ilgili net bulgular ortaya çıkmadan, hastalıkla ilgili uzman kişi tarafından teşhis koymadan yapacağınız her şey yanlış olacaktır diye düşünüyorum. Bekleyin bakalım bi sonuç çıksın sıkıntı neymiş ona göre konuşalım olur mu ? Geçmiş olsun.

Geri