Adet ve negatif kan testine ragmen ? hamilemiyim

lololilak

Yeni Üye
Üye
Adet ve negatif kan testine ragmen ? hamilemiyim
merhabalar oncelikle iliskiden sonra olmam gereken tarihte 5 gun suren normal adetimi oldum bu hamile olmadigimi gosterir ancak emin olmak istedigim icin iliskiden 20 gun sonra kanda beta hcg testi yaptirdim ve sonuc <2 negatif oldugunu ogrendim tum bunlara ragmen hamile olma ihtimalim hala var midir ? @Uzman SühaN

Uzman Sühan şu anda yok ondan cevap veremiyor gördüğünde yazınızı sorunuzu yani emin olun cevaplandıracaktır. Sorunuzu tam anlayabilmiş değilim. Adet olmuşsunuz beş gün sürmüş bhcg testi yaptırmışsınız hamile olmadığınızda ortaya çıkmış adet öncesinde hala hamilemiyim diye mi soruyorsunuz ? Cevap yüzde yüz hayır hamile değilsiniz.

Uzman Sühan şu anda yok ondan cevap veremiyor gördüğünde yazınızı sorunuzu yani emin olun cevaplandıracaktır. Sorunuzu tam anlayabilmiş değilim. Adet olmuşsunuz beş gün sürmüş bhcg testi yaptırmışsınız hamile olmadığınızda ortaya çıkmış adet öncesinde hala hamilemiyim diye mi soruyorsunuz ? Cevap yüzde yüz hayır hamile değilsiniz.
şöyle söyliyim 25 temmuzda korumalı ilişki yaşadım daha sonrasında beklediğim gün 6 agustosta adet oldum ancak hamile olmadığımdan emin olmak istediğim için ve yerleşme kanamasıdır diye endişelendiğim için kanda beta hcg testi yaptırdım 14 agustos ta negatif çıktığı söylendi hamilelik durumu söz konusu olsa beta hcg o tarihe kadar yükselirdi diye tahmin ediyorum çünkü ilişkinin üstünden 20 gün geçmişti kusura bakmayın biraz uzun oldu ama endişeliyim

5 gün süren normal regl olmaz yerleşme kanaması ayrı bişey bu dediğiniz ayrı hamile değilsiniz boşuna stres yapmayın.

merhabalar oncelikle iliskiden sonra olmam gereken tarihte 5 gun suren normal adetimi oldum bu hamile olmadigimi gosterir ancak emin olmak istedigim icin iliskiden 20 gun sonra kanda beta hcg testi yaptirdim ve sonuc <2 negatif oldugunu ogrendim tum bunlara ragmen hamile olma ihtimalim hala var midir ? @Uzman SühaN

Merhaba, İlişkiden sonra beklenen adet döneminiz zamanında gerçekleşmiş 5 gün sürmüş . Bu durumda gebelik söz konusu değildir. Hcg testinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor , sizin test sonucunuz negatif . Kesinlikle gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.

Geri