Beta hcg bhcg değeri 1.2 ya da 1.20 tam olarak ne anlama geliyor ?

merhaba adet günüme 4 gün var ve bu ay korunmasız birliktelik yaşadık. İdrar yolu enfeksiyonu olduğu için 4 gün önce kan tahlili yapıldı beta hcg 0.01 ml çıktı. Bugün idrarda aşırı yanma kasık ağrısı baş ağrısı ve bel ağrısı şikayetiyle tekrar gittim yine kan testi yapıldı. beta hcg 1 çıktı. Doktor ilaç veremem dedi. sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Merhaba , Korunmasız her birliktelik gebelikle sonuçlanabilir. Hcg değeriniz gebelik lehine değil . Fakat henüz mensinize 4 gün var bu nedenle kesin konuşmak güç. Mensinizde gecikme yaşarsanız hcg testini tekrar yapın. Doktorunuz da gebelik olasılığını göze alarak ilaç reçete etmemiş..

Merhaba , Korunmasız her birliktelik gebelikle sonuçlanabilir. Hcg değeriniz gebelik lehine değil . Fakat henüz mensinize 4 gün var bu nedenle kesin konuşmak güç. Mensinizde gecikme yaşarsanız hcg testini tekrar yapın. Doktorunuz da gebelik olasılığını göze alarak ilaç reçete etmemiş..
Merhabalar,adetimin üstünden 5gün geçti bebek istiyoruz. Test yaptırdım hcg 1,20 çıktı

Hekime görünmenizi tatmin olmanız açısından önerdim.. Test sonuçlarınız ve mensinizin gerçekleşmesi zaten gebe olmadığınızı belgeliyor.
Meraba bi sorum olacak biraz karışık dikkatli okursanız sevinirim. 12 ağustos son adet tarihim. Bu ay adetim gecikti evde idrar testi yaptım 3 tane üçündede ikinci çizgi silik çıktı. İki gün önce kahverengi lekelenmem oldu beta hcg yaptrdım 0,100 cıktı. Aksamına kanamam cogaldı ve adet oldum diye düşünüyorum baya yoğun oldu çünkü. Dünde hastaneye gittim spiralin kayıp kaymadıgına baktılar ve kaymamıs. Beta hcg istedi tekrar ve tuhaf olan beta hcg yükselmiş ve <2 yazıyor sadece kanamam da bugün vok azaldı. Böyle birşey yasayan varmı üstüne görme olabilirmi üstüne görmeyse bukadar yogun bi kanama olablrmi kimyasal gebelik olablr dedi doktor ama degerin düşmesi gerekmiyormuydu neden deger yükseldi

Merhaba , adetim 25 inde bitti , eşimle bizde 2-4-6-7 günler ilişkiye girdik.. adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 1.20 çıktı, bu sonuc daha sonradan değişirmi :))

Geri