Kanamadan sonra beta hcg testi ?

lololilak

Yeni Üye
Üye
Kanamadan sonra beta hcg testi ?
merhaba adet kanamasi oldugunu dusundugum 5 gun suren ve yogunluk olarakta 2-3 ped degistirdigim kanamamim ardindan belki yerlesme kanamasidir diye kanama bittikten 4 gun sonra kanda beta hcg testi yaptirdim sonuc <2 yani negatif acaba erken mi test yaptim hamilelik olsa kanda belli olur muydu ? @Uzman SühaN @SadmiN @LaViNYaM

merhaba adet kanamasi oldugunu dusundugum 5 gun suren ve yogunluk olarakta 2-3 ped degistirdigim kanamamim ardindan belki yerlesme kanamasidir diye kanama bittikten 4 gun sonra kanda beta hcg testi yaptirdim sonuc <2 yani negatif acaba erken mi test yaptim hamilelik olsa kanda belli olur muydu ? @Uzman SühaN @SadmiN @LaViNYaM
yerleşme kanaması adet gününden önce olur ki testiniz negatif çıkmış içiniz rahatlasın istiyorsanız testi tekrarlatın kesin sonuç için

evet ne yazık ki negatif değerin katlanarak artması gerekiyor gebeliğin sağlıklı bir şekilde oluşup gelişmesi için.
cok tesekkur ederim gercekten ilginiz icin tum isaretler hamile olmadigim yonde ama sanirim adet olana kadar kendimi inandiramiycam 1 hafta beklemem gerek 2 tane negatif kan testim olmasina ragmen belki hormon degerlerim dusuktur diye surekli kotu ihtimali dusunuyorum gercekten hamile kalmak istemiyorum @LaViNYaM

cok tesekkur ederim gercekten ilginiz icin tum isaretler hamile olmadigim yonde ama sanirim adet olana kadar kendimi inandiramiycam 1 hafta beklemem gerek 2 tane negatif kan testim olmasina ragmen belki hormon degerlerim dusuktur diye surekli kotu ihtimali dusunuyorum gercekten hamile kalmak istemiyorum @LaViNYaM
anladım dediğim gibi negatif sonucunuz ama adetiniz sürekli düzenliydi ve bu ay böyle bir durumla karşılaştıysanız bu ilaç kullanımı stres hava değişimine bile bağlı olabilir.

anladım dediğim gibi negatif sonucunuz ama adetiniz sürekli düzenliydi ve bu ay böyle bir durumla karşılaştıysanız bu ilaç kullanımı stres hava değişimine bile bağlı olabilir.
ne demek istediginizi anlamadim adetim bu ay gecikmedi gecen ay da tam zamaninda adet oldum bir duzensizlik yok yanlizca belki yerlesme kanamasidir diye endise ettigim icin kan testleri yaptirdim @LaViNYaM

ne demek istediginizi anlamadim adetim bu ay gecikmedi gecen ay da tam zamaninda adet oldum bir duzensizlik yok yanlizca belki yerlesme kanamasidir diye endise ettigim icin kan testleri yaptirdim @LaViNYaM
konuyu açtığınız ilk yorumda yerleşme kanaması filan demişsiniz yerleşme kanaması adet kanamasından önce gelir miktarı adet kanamasına göre az ve leke tarzındadır yerleşme kanaması sandığınız için adet gününden önce gelmiş olmalı ondan sordum düzensizleşme mi var diye?

İlişki sonrası adetinizi olmuşsunuz kaldıki hcg sonucu kesindir yerleşme kanamasıda bi pedi dahi doldurmaz
tarz olarak yerlesme kanamasi gibi degildi en az 5 ped degistirdim ve adet bekledigim gunde oldum ama ilk kez birlikteligim oldugu icin cok endiseliydim o yuzden belki ustune gormedir diye 2 kan testi yaptirdim suan 1 hafta sonra adet olmam gerekiyor yani belli bir duzensizlik yok .Peki son bisi sormak istiyorum gordugum kanama adet degilde yerlesme olsaydi kanama bittikten 4 gun ve 15 gun sonra yaptigim kan testlerinde cikardi degil mi ? uzun oldu kusura bakmayin ama rahatlamak istiyorum cok sagolunnn @Likapam @LaViNYaM

Geri