Sabahları öğlene kadar sırtımda bacaklarımda ağrı var çaresizim

Maruf Bolat

Yeni Üye
Üye
Sabahları öğlene kadar sırtımda bacaklarımda ağrı var çaresizim
Öncelikle herkese selam.Ben 3 yıldır 3 doktora gittim sorunuma çare bulamadım.
Serin havada özellikle kışın sabahları öğleye kadar belimde ağrı,bcaklarım da iğne gibi batma hissi yaşıyorum.Arabaya neredeyse sürünerek gidiyorum.bacağımı sağ sol yaptığım da da dayanılmaz bir iğne saplanmış gibi açıyor.Bazen yürüyemiyorum bile.Cinsellikle de alakası varmı bilmiyorum bu sorunlardan sonra çinsel sorun da yaşıyorum.Kilo alamıyorum,spor yapıyorum kas yapamıyorum,ciddi bir enerji düşüklüğü oldu ayrıca.Psikolojim bozuldu artık çare bulamıyorum.

Merhabalar size yardımcı olabilmemiz açısından birkaç sorumuz var bunları cevaplandırsanız seviniriz daha önce bu rahatsızlıklarımızla ilgili hiç doktora gittiniz mi tahlil yaptırdınız mı acaba

Acilen iyi bir dahiliye doktoruna gitmenizi öneririm. Vitamin eksikliği, romatizma aklıma ilk gelenler.. Ben de bir kaç sene gittim eklem ağrısı şikayetiyle, ne olduğu bulunamadı. D vitaminime hiç bakılmamış daha önce bebeklerinkinden bile düşük çıktı d vitaminim. B vitaminim de eksikti. Takviye aldım ve azımsanmıcak ölçüde fark etti ağrılarım azaldı daha dinç oldum.

Öncelikle herkese selam.Ben 3 yıldır 3 doktora gittim sorunuma çare bulamadım.
Serin havada özellikle kışın sabahları öğleye kadar belimde ağrı,bcaklarım da iğne gibi batma hissi yaşıyorum.Arabaya neredeyse sürünerek gidiyorum.bacağımı sağ sol yaptığım da da dayanılmaz bir iğne saplanmış gibi açıyor.Bazen yürüyemiyorum bile.Cinsellikle de alakası varmı bilmiyorum bu sorunlardan sonra çinsel sorun da yaşıyorum.Kilo alamıyorum,spor yapıyorum kas yapamıyorum,ciddi bir enerji düşüklüğü oldu ayrıca.Psikolojim bozuldu artık çare bulamıyorum.
Eklemlerde şişlik varmı belirtiler ağrı öğlene kadar demişsiniz büyük ihtimal romatizmal ve vitamin eksikliği var kan değerlerine bakıldımı ???

Geri