Arkadan ilişkiye girdim içime boşaldı ben çıkardım onu içimden bir şey olur mu
Sevgili Festa Makattan yani popodan çıkar ya da çıkarma içindekileri bebek olmaz ! Nereden çıkartıyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum. Ama Ünlü bi düşünür var ismi GÖTE dersen bununda bu konuyla alakası yok :A

Birsey soracam kız arkdaşımın kızlığı bozulmamiş seviştik penisim vajinasına hic girmedi sütüldü biraz adet günü gecikti 4 5 gün hamilelik söz konusumudur

Merhaba erkek arkadasimla anal yaptık içime boşaldı daha sonra vajinama gitmediğini söyledi ama anuse giren döl bi ara temizlerken gaz ile çıktı sildim ettim ama korkuyorum emin olamıyorum vajinamda kayganlik vardı ama o benim zevk suyumdu ertesi gün hapı da içmedim çok korkuyorum sizce bir şey olur mu

Merhaba erkek arkadasimla anal yaptık içime boşaldı daha sonra vajinama gitmediğini söyledi ama anuse giren döl bi ara temizlerken gaz ile çıktı sildim ettim ama korkuyorum emin olamıyorum vajinamda kayganlik vardı ama o benim zevk suyumdu ertesi gün hapı da içmedim çok korkuyorum sizce bir şey olur mu
Spermin vajinaya gelmediğinden eminseniz anal ilişkide hamile kalınmaz

ters iliski yasadim adet dönemimde saniyelik olaydi boşalma zaten olmadi ama zevk suyundan endişeleniyorum hamilelik ihtimali olurmu ?

Merhaba kız arkadaşımla analdan sex yaptık ve ben prezervatif taktım ama yırtılımış ve içine boşaldım ertesi gün şiddetli bir şekilde mide bulantısı oldu hamile kalmışmıdır

Geri