Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Sıskacım şu Rahmetli Kemal Sunalın bir filmi vardı ya E BEEEN Sen dur lan.. diye öyle yazmışsın neden bu kadar kısa yazdın ne anlam çıkartmalıyız bundan :D:D tedavi mi gördün görüyon mu hamile mi kaldın daha uzun yaz zahmet olacak ama yaz ki sana cevap verebilelim :)

2008 yılında ilk aşılamamda hamile kaldım ve şimdi 5 yaşında bir oğlum var ve ben gerçekten kendimi şanslı hissediyorum .aşılama öncesi vücuduma giren tek iğne çatlatma iğnesiydi.hiç ilaç kullanmadım.şu anda 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum bu kez ilaç kullandım .umarım şansım bundada yanımda olur.Allah herkese hayırlısını versin inşallah.

Hanım efendi biz de düşünüyoruz da ben de sıkıntı yok eşimde sperm yetersizligi var.. Siz de durum neydi.. Bende sıkıntı yoksa tutma olasılığı yuksekmi

Hanım efendi biz de düşünüyoruz da ben de sıkıntı yok eşimde sperm yetersizligi var.. Siz de durum neydi.. Bende sıkıntı yoksa tutma olasılığı yuksekmi
sperm yetersizliği varsa doktorunuz vitamin filan vermiş olmalı sperm yetersizliği olsa bile bu hamileliğe engel değil yumurtlama zamanınızı iyi kontrol edin ve gün aşırı ilişki önerir doktorlar genelde bu günler. Yumurtlama gününüze denk gelen 5 günü boş geçirmeyin.

Arkadaşlar merhaba 5 gün oldu asilama yapılalı ilk gün çok sancim oldu 5 gündür de bel ağrısı akıntı , şişkinlik ,gaz var 3 yıla yakın bebeğim olmadı bi tüpüm tıkalı eşimde sorun yok çok şükür ve nolacak bende bilmiyorum deli gibi internette araştırırma yapiyorum insallah olur bu arada ilk asilamam Rabbim herkese nasip eder insallahlutfen asılması tutanlar özellikle ne yasadigini anlatsin cok merak icindeyiz

Arkadaşlar merhaba 5 gün oldu asilama yapılalı ilk gün çok sancim oldu 5 gündür de bel ağrısı akıntı , şişkinlik ,gaz var 3 yıla yakın bebeğim olmadı bi tüpüm tıkalı eşimde sorun yok çok şükür ve nolacak bende bilmiyorum deli gibi internette araştırırma yapiyorum insallah olur bu arada ilk asilamam Rabbim herkese nasip eder insallahlutfen asılması tutanlar özellikle ne yasadigini anlatsin cok merak icindeyiz

Merhaba zehra insallah asilamaniz hayirlisiyla tutar,
Benim tecrubemi anlatim sana, benimde bir tupum kapaliymis meger, 3 asilamadan sonra tupleri yikatinca ogrendik bunu, 4 cu asilamadan da hamile kaldim. Esimde sperme azligi vardi bende de yumurta tembelligi dediler Ama kesin bir sonuc degil tahminler uzerine oyle soylediler.
UC asilamam klomenle oldu, dorduncusu igneyle tip tedavisi yapildi Ama yumuttalarim yeterince buyumedigi icin son dakika asilamaya karar verildi. Ve tuttu simdi cocugum UC yasinda .ikinci cocuk icin bir defa asilama yaptim olmadi. Simdi ara verdim iki ay sonra tekrar deniycem...

Slm zehra hanim, asilamaniz tuttu mu ? Ins olmustur canim.. olmadiysa da uzulmeyin Allah dan umut kesilmez..

Geri