Ya kuzum suan sonuncu aydayım ama el kremi gibi her lavaboda yoğun yoğun akıntı geliyor parmagımı bi sokuyorum vajina içi o el kremi gibi seyden dolu internete bi yazıyorum bitek gebelikte olurmus bu akıntı onun dışında olmazmıs normal birsey çıkmıyor yanma kasıntı acı Yok bunlar olsa mantar enfeksiyon dicem bu da Yok e daha önce hiç yaşamadığım brisey bu akıntı sekli ister istemez korkuyorum
Bi de eminim ki her lavabo sonrası canını çıkarana kadar siliyosundur vajina kendi kendine zaten temizliyor ama sen kuru bıraktığın için hormonların sana savaş açıp akıntı üretmiş :D

Hemde nasıl kurulaya kurulaya bi hal oluyorum her lavabo sonrası kendimi izlemekten herseye bakmaktan Hun’a geldi artık
Bende öyleyim ve seni anlayabiliyorum ama ben kendi kendime diyorum ki psikolojik olarak ikna olamıyorum madem 3. aydayım 2 ay kaldı görüp rahatlamak için. Kilolu olmama rağmen, sen bana göbeğinin olmadığını söyledin pardon da cin mi bu bebek güzelim görünmesin ihtimal yok akıntı da artsa sancın da gelse karnın büyüyor da sansan psikolojik hiç bir bebek bi günde 9 aylık boyuta gelemez

Reglim ile ilgili kasılmalarım oluyordu doktor bana verdi buradaki bilgilere göne kullanayım değil mi doz vs aşmamak lazım anladığım kadarı ile

Geri