Düzenli 5 adet olduğum halde hamilelik olabilir mi?

esra1426

Üye
Üye
Düzenli 5 adet olduğum halde hamilelik olabilir mi?
Merhaba kizlarr nisanin 25i gibi bir ilişkim oldu. O zamandan bu zamana neredeyse tüm hamilelik belirtisini yaşadım. Bulantı baş dönmesi gaz, şişkinlik ne ararsanız. Hatta ramazandi açlıktan bayılmıştım da... Merak ettiğim konu o ilk iliskimden hemen sonraki adetimi stresten sanırım 3 gün gecikmeli olarak oldum ve 6 gün sürdü. Sonraki ay adetimi yani 2. Adetimi ise 5 gün erken ve 5 gün olacak şekilde her zamanki yoğunlukta gördüm. O günlerden sonraki adetlerim daha düzenli ve zamanında genellikle 6-7 gün sürdü. Genellikle 10-15 ped doldurdum. Bildiğiniz gibi ilk 3 gün yoğun sonra zamanla azalacak şekilde oldu adetlerim.
Kısacası şüpheli iliskimden 5 ay geçti ve 5 adet gördüm. Hala hamile olma olasiligim var mı? İnternette yok 6 ay gördüm yok 9 ay görüp olanlar var diyorlar. Bu doğru mu? Yardımcı olabilir misiniz?

Canım senin durumun nasıl

biz en son mayısın sonunda sürtünerek ilişki yaşadık tam birliktelik olmadı. boşalma da olmadı ama zevk suyundan korkuyorum. üstüne 3 kere adet gördüm ama işte 9 ay adet görenleri internettekileri sonra çıkan programları görünce o kadar korktum ki kendimi yiyip bitiriyorum. test falan da yaptıramam doktora kist için diyerek ultrasonla baktırıcam belli olur mu sizce öyle?

biz en son mayısın sonunda sürtünerek ilişki yaşadık tam birliktelik olmadı. boşalma da olmadı ama zevk suyundan korkuyorum. üstüne 3 kere adet gördüm ama işte 9 ay adet görenleri internettekileri sonra çıkan programları görünce o kadar korktum ki kendimi yiyip bitiriyorum. test falan da yaptıramam doktora kist için diyerek ultrasonla baktırıcam belli olur mu sizce öyle?

Canım adetini olmussun bende oluyorum. Ama zevk suyuyla kalman çok çok düşük ihtimal. Yani inan internette adet olduğu halde hamilelik geçirdiğini iddia eden o kadar kişi varki... Sorunun cevabını keşke bilebilsen. Strese girdiğin için daha doğrusu kafanı oraya yordugun için ihtimali gerçek gibi görüyor olabilirsin. Bence bu ayki adetini de bekle olursan gitme derim.

Benim merak ettiğim kendi adıma iliskimden önceki zamanki gibi adetlerim. Yoğun oluyor. Sadece bazen erken bazen geç oldu son zamanlarda da daha düzenli gününde oluyor. Ortalama 10-15 ped doldurup hamilelik geçiren var mıdır ki

Benim merak ettiğim kendi adıma iliskimden önceki zamanki gibi adetlerim. Yoğun oluyor. Sadece bazen erken bazen geç oldu son zamanlarda da daha düzenli gününde oluyor. Ortalama 10-15 ped doldurup hamilelik geçiren var mıdır ki

mesela sen bunları söylüyorsun ya bana da senin hamile olman mantıksız geliyor, halbuki ben de aynı durumdayım ve endişeleniyorum. ama çok araştırma yaptım yoğun olursa üstüne görme değildir adet kanamasıdır diye. ama iyice araştırdıkça daha da karışıyor. bi de program yapmışlar “hamile olduğumu bilmiyordum” diye. o programı ilk gördüğümden beri takıntılı manyak oldum. bi de ben 19 yaşındayım ve gidip test alacak veya yaptıracak durumda değilim. durumda olsam 1 dk durmam yaptırırım. yarın annemle randevu aldık kadın doğumcuya. onun da bi sorunu varmış ben de kist var mı baktıralım bi de mantarım var falan diye gidelim dedim. kist için ultrasonda bakarken eğer öyle bi durum varsa görür değil mi? ancak öyle rahatlayabilirim. çok ama çok korkuyorum of..

Yardımcı olabilecek yok mu arkadaşlar? Test yapmak ve almak için çıkma gibi durumum yok. Lütfen hamilelik geçirenlerin de tecrübelerini paylaşmalarını istiyorum. Çok kötüyüm

Yardımcı olabilecek yok mu arkadaşlar? Test yapmak ve almak için çıkma gibi durumum yok. Lütfen hamilelik geçirenlerin de tecrübelerini paylaşmalarını istiyorum. Çok kötüyüm
Adetler geç yada erken olabilir ilişki üzerinden adetini yoğun birşekilde olmuşsun korkmanı gerektirecek bi durum yok

Geri