Endoskopi yaptıranlar bende yaptıracağım korkuyorum

Adesya

Yeni Üye
Üye
Endoskopi yaptıranlar bende yaptıracağım korkuyorum
Bu hafta endoskopi randevum var korkuyorum ilk defa yapılacak sanırım parca da alınacak nasıl olur çok korkuyorum vaz geçsem iyileşemem bi yardımda bulunur musunuz parça alınırken kanama olmaz mı iç kanama riski var mı?

Hayır canım neden vazgeçiyorsun endeskopi yaptıracaksın tabiki doktorunla görüş korkulacak bir şey yok daha önceden ben yaptırdım biraz ama çok az biraz sıkıntı olabilir yaparken ama onun haricin de mutlak suretle yaptırt hastalıkların habercilerini bu sayede görüyorar ve bulguları bu şekilde alıyorlar sakın vaz geçme sakın !

Hayır canım neden vazgeçiyorsun endeskopi yaptıracaksın tabiki doktorunla görüş korkulacak bir şey yok daha önceden ben yaptırdım biraz ama çok az biraz sıkıntı olabilir yaparken ama onun haricin de mutlak suretle yaptırt hastalıkların habercilerini bu sayede görüyorar ve bulguları bu şekilde alıyorlar sakın vaz geçme sakın !
Iç kanama olur mu. Işlem sırasında ne yapabilirim kötü bi durum yaşanır mı endişeliyim

ben devlet hastanesinde yaptırmıştım canlı canlı soktular boruyu ağzımdan mideme kadar bitip dışarı çıktığımda gözlerim yuvalarından fırlayıp kıpkırmızı olmuştu. normalde cesaret edemem hiç o gün nasıl bir cesaret geldiyse yaptırdım.

Geri