Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

sell

Yeni Üye
Üye
Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

Bakireyim zevk suyundan hamile kalırmıyım

Merhaba adet günüme 10 gün kala, verimsiz olduğum bir günde erkek arkadaşımla üç gün önce sevişmemiz oldu, prezervatife boşaldı, sonra temizledi ve bir süre sonra sürtünme yoluyla devam ettik,ben bakire olduğum için penisi tam içime girmese de biraz vajinamdaydı, ama sonra boşalmadı sizce zevk suyu veya önce boşaldığı için (penisini yıkadığını söyledi) kalan sperm vs tehlike oluşturur mu gebelik ihtimali var mı yani hamile kalırmıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cinsel yönden aktif olanlar etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamadığında gebe kalma riski vardır. Zevk suyuyla gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değildir. Beklenen döneminiz de gecikmeniz olursa tedbiren gebelik testi yapınız.

Cinsel yönden aktif olanlar etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamadığında gebe kalma riski vardır. Zevk suyuyla gebe kalma olasılığı düşükte olsa imkansız değildir. Beklenen döneminiz de gecikmeniz olursa tedbiren gebelik testi yapınız.
72 saati geçtiği için ertesi gün hapının işe yaraması ihtimalinin düşük olduğunu biliyorum, bugün de evden hap almaya gidemeyeceğim. Sizce ne yapmalıyım, gebelik testini ne zaman nasıl yaparsam güvenilir sonuç alabilirim, reglime bir hafta var

Kalan spermler tabiki de tehlike oluşturur. Madem bakiresiniz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Şimdilik hap ta alamıyorsanız beklemekten başka yapacaağınız bir şey yok. Tehlike Var mı ? tabiki tehlikeniz vardı. Dı diyorum artık hamile kaldı iseniz de yapacak birşey yok. Penis istediği kadar yıkansın yine de içinde sperm kalır. Bu bakımdan ertesi gün hapını kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Adetinize bir hafta var siz bir gün kala test yaptırıp sonuca bakın daha mantıklı olacaktır. Ama bu saatten sonra yapabileceğiniz hiç birşey yok umarım hamile değilsinizdir.

Kalan spermler tabiki de tehlike oluşturur. Madem bakiresiniz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Şimdilik hap ta alamıyorsanız beklemekten başka yapacaağınız bir şey yok. Tehlike Var mı ? tabiki tehlikeniz vardı. Dı diyorum artık hamile kaldı iseniz de yapacak birşey yok. Penis istediği kadar yıkansın yine de içinde sperm kalır. Bu bakımdan ertesi gün hapını kesinlikle kullanmanız gerekiyor. Adetinize bir hafta var siz bir gün kala test yaptırıp sonuca bakın daha mantıklı olacaktır. Ama bu saatten sonra yapabileceğiniz hiç birşey yok umarım hamile değilsinizdir.
çok teşekkür ederim peki kan testi mi idrar mı hangisini yapmam daha uygundur

Yani adetinize 2-3 gün kala gibi kan testi yüzde yüz sonuç verecektir. Umarım hamile değilsinizdir. Saygılar.

Sürtünerek bur ilisiki yaşadım içime boşalma falan olamdi için eğirmedi bile sonra erken gebelik test yaptım negatif ve bir hafta sonrada adet oldum ama hala korkuyorum bisey varmidir diye sanki hamileyim gibi psikolojim bozuldu

Sürtünerek bur ilisiki yaşadım içime boşalma falan olamdi için eğirmedi bile sonra erken gebelik test yaptım negatif ve bir hafta sonrada adet oldum ama hala korkuyorum bisey varmidir diye sanki hamileyim gibi psikolojim bozuldu
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş korkmanıza gerek yok kafaya bu kadar takmayın

Mrb surtunme bi ilisiki oldu boşalma yok içine grimede yok ertesi gun hapını 20 saate yakın aldım 5 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif ve 5. Günün sonunda adet kanamam başladı 4 güne yakin adetime 1 hafta falan vardi adet duzensiligim var 16. Normal gebelik test negatif 20. Gün negaitf çok korkuyorum zorla olan bi ilişkiydi tacize uyardım ve psikoljim çok bozuk kimseyde soyleyemiyrium bisey olur mu

Selamlar, hayır hiç bir şey olmaz yani hamilelik hususunda bir şey olmaz. Onun haricinde bir zorlama vs var ise şikayette bulunabilirsin. Bu tür bir durum psikolojini son derece bozacaktır. Yardım almanı ve birilerine anlatmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Ama hamilelik ile ilgili hiç bir şey olmayacağına emin olabilirsin. Hamile değilsin ve kalamazsın bu şekilde bilgin olsun.

Geri