Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

Mrb surtunme bi ilisiki oldu boşalma yok içine grimede yok ertesi gun hapını 20 saate yakın aldım 5 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif ve 5. Günün sonunda adet kanamam başladı 4 güne yakin adetime 1 hafta falan vardi adet duzensiligim var 16. Normal gebelik test negatif 20. Gün negaitf çok korkuyorum zorla olan bi ilişkiydi tacize uyardım ve psikoljim çok bozuk kimseyde soyleyemiyrium bisey olur mu
Çok geçmiş olsun canım ama şikayet et cezasız kalmasın pislik herif yada biriyle paylaş içine atma

Çok geçmiş olsun canım ama şikayet et cezasız kalmasın pislik herif yada biriyle paylaş içine atma
Abla zaten swvgilimdi zorla yaptı ben ne kadar zorlandansa ama içeri girme yok bosalmada konuşmuyorum artık bişey olmaz değil mi sanki bisey var gibi hissediyorum bi eczaci ablam dedi yok olmaz öyle ama insan yine bisey olabilr mi ilaçta içtim nolur nolmaz

Selamlar, hayır hiç bir şey olmaz yani hamilelik hususunda bir şey olmaz. Onun haricinde bir zorlama vs var ise şikayette bulunabilirsin. Bu tür bir durum psikolojini son derece bozacaktır. Yardım almanı ve birilerine anlatmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Ama hamilelik ile ilgili hiç bir şey olmayacağına emin olabilirsin. Hamile değilsin ve kalamazsın bu şekilde bilgin olsun.
Abla öyle şey okdum internette yok olunur falan bisey yoktur değil mi kaç haftadır çektiğim acı bu üzerimdeki günah yük beni baya mahvetti okul hayatımda başarılı biriyim fakat artık okula bile gitmek istemiyorum şikayette bile bulunsam adım çıkar ve hayatım bitecek abla bisey olmaz değil mi onca önleme aldım yerlerde yaptım negatif erken adette oldum ınsaalh bu adetinde olayım dua edin bana evlilikten bebeklerden erkeklerden soğudum ama bu günahı nasıl allahıma kendimi affwttirwcegim bilmiyorum

Bak tatlım asla ama asla takmanı gerektirecek bir şey yok. Kesinlikle hamile vs olamazsın. Hayatının sonu tabiki değil. Rahat ol takma kafana zaman içinde atlatırsın. Eğer bu durumu atlatamıyorum vs diye düşünüyor isen lütfen bir psikologtan yardım al bu çok önemli. Hamileliğin asla yok olamaz da bilgin olsun.

Abla öyle şey okdum internette yok olunur falan bisey yoktur değil mi kaç haftadır çektiğim acı bu üzerimdeki günah yük beni baya mahvetti okul hayatımda başarılı biriyim fakat artık okula bile gitmek istemiyorum şikayette bile bulunsam adım çıkar ve hayatım bitecek abla bisey olmaz değil mi onca önleme aldım yerlerde yaptım negatif erken adette oldum ınsaalh bu adetinde olayım dua edin bana evlilikten bebeklerden erkeklerden soğudum ama bu günahı nasıl allahıma kendimi affwttirwcegim bilmiyorum
Tatlım rahat ol senin isteyerek yaptığın bi şey yok duanı oku af dile rabbimin hazneleri büyüktür bu kadar kafanada takma hamile değilsin korkma

Tatlım rahat ol senin isteyerek yaptığın bi şey yok duanı oku af dile rabbimin hazneleri büyüktür bu kadar kafanada takma hamile değilsin korkma
Oteldir değil mi abla yok z3vk suyu falan üzerinden 26 gün geçti sanki bisey var ama bu adetim olsun psikologa gideceğim ve mahkemeye dua edinde adetim biran önce gelsin bu inetrentekiler öyle şeyler soyledirleeki her an bisey yokken düşünüyorum

Bak tatlım asla ama asla takmanı gerektirecek bir şey yok. Kesinlikle hamile vs olamazsın. Hayatının sonu tabiki değil. Rahat ol takma kafana zaman içinde atlatırsın. Eğer bu durumu atlatamıyorum vs diye düşünüyor isen lütfen bir psikologtan yardım al bu çok önemli. Hamileliğin asla yok olamaz da bilgin olsun.
Abla diyorlar ki zevk suyu falan ben indan korktum ilacı aldım adetimi oldum erken tetse yaptim ınslah bu adetimi olunca psikologa gideceğim ve mahkemeye hamile olsaligi yok değil mi sizide kendi derdimle sıktım

Estağfurullah canım ne zaman istersen konuşuruz rahat ol korkma
Abla dediğim gibi sadece surtunme zevk suyu ihtimali beni korkuttu ilaçta aldim erken adet oldum teste yaptım negatif ama sanki bisey var internette erken hamilelik belirtilerini okuyorumsanki bende var gıbı psikolojik olarak mi öyle

Geri