Kahverengi lekelenme yaşayanlar göğüslerimde ağrı var hamile miyim

• Konbuyu başlatan Kelsldlslls
  • Başlangıç tarihi
K

Kelsldlslls

Forum Okuru
Kahverengi lekelenme yaşayanlar göğüslerimde ağrı var hamile miyim
erkek arkadaşımla ilişkiye girdikten sonra 2 kere adet oldum ama son adetim kahverengi geldi göğüslerimde ağrı var hamile miyim

Merhabalar görüşlerinizi yaşadığınız ağrı tamamen adetle alakalı zaten adet olmuşsunuz hamile olduğunuzu asla düşünmüyorum hamile değilsiniz

Merhabalar görüşlerinizi yaşadığınız ağrı tamamen adetle alakalı zaten adet olmuşsunuz hamile olduğunuzu asla düşünmüyorum hamile değilsiniz
merhaba bende 2 ay gecikmesiz 6 gün süren adet oldum ama diğer forumlarda hamileyken aylarca adet olanlar tanıdıkları olanlar falan bunlar mümkün mü nasıl olabilir böyle birşey

Ya hamile iken adet olunma durumu çok ama çok nadir bir durum olmakla birlikte düşükte olsa böyle bir durum söz konusu

Ya hamile iken adet olunma durumu çok ama çok nadir bir durum olmakla birlikte düşükte olsa böyle bir durum söz konusu
. peki bu adet lekelenme şeklinde olan üstüne görme dedikleri mi yoksa ciddi ciddi 6 7 gün süren adet mi ben ikimizdede iç çamaşırı varken boşalma olmadan bir ilişki yaşadım temas olmadı boşalma da yok 2 aydır de 6 7 gün süren adet oldum ama hala korkuyorum

. peki bu adet lekelenme şeklinde olan üstüne görme dedikleri mi yoksa ciddi ciddi 6 7 gün süren adet mi ben ikimizdede iç çamaşırı varken boşalma olmadan bir ilişki yaşadım temas olmadı boşalma da yok 2 aydır de 6 7 gün süren adet oldum ama hala korkuyorum
Boşalma olmadıysa nasıl hamile kalacaksın

Zevk suyu iç çamaşırdan geçebilme ihtimali evet var ama bu çok düşük bir ihtimal ve zevk suyunun vajinadan süzülüp yumurtalıklara ulaşması gerekiyor

ya özür dilerim bunaltıyorum biraz da bulmuşken sorayım ben de böyle iç çamaşırlı ilişki yaşadım yumurtlama günüydü tam zevk suyu geldi ama boşalma olmadı üstüne de 2 ay adet oldum hamileyken falan adet olanları okuyunca da korktum baya sizce daha ihtimal var mı

Geri