Eşimin boşaldığını hissetmemek?

• Konbuyu başlatan Leyla-28
  • Başlangıç tarihi
L

Leyla-28

Forum Okuru
Eşimin boşaldığını hissetmemek?
Yeni evliyim. Utangaç birisi olduğu için, yüz yüze etrafıımdaki insanlara soramıyorum. Birlikte olduğumuzda, eşimin boşaldığını hissetmiyorum. Ancak çıktığında, spermler vajinadan dışarı akıyor ancak o zaman his oluyor. Yine ilişkisi esnasında ağrı durumu da oluyor. Bende mi bir sıkıntı var acceba?

Yani ilişkide eşinizin boşaldığını yüz halinden inlemelerinden anlayabilirsiniz onun haricinde vajinanızdan bunu anlamanız mümkün değil bu hemen hemen bütün kadınlarda böyle durumdur. Evet spermler vajinadan dışarı akıyor tabiki o sıcaklığı kesinlikle hissedersiniz. Ağrı durumu için krem kullanabilir bir jinekologla görüşebilirsiniz. Ben açıkcası sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bebek istiyor iseniz spermlerin vajinadan daha geç akmasını sağlamak adına popolu yukarıda tutacak yardımcı bir yastıkla bi on on beş dakika durabilirsiniz.

Ya ayıptır söylemesi, oldukça da fazla boşalma oluyor. Yani o kadar sıvının hissedilmemesi garip geldi. Ek olarak çocuğum olmuyor benim, interfilite var. Zaten bu yüzden evlenmek istemedim, eşime de çok dedim bir çocuğumuz olmaz diye ama gerekirse evlatlık alırız dedi..

Merhabalar sevgilimle ters iliskiye girdik iceri bosaldi ve ardindan hemen temizleyip yikadim orayi bu olaydan 3 gun sonra da cok sancili bir regl gecirdim uzerinden 12 gun gecti bugun akinti gordum acaba hamile kalma gibi bir durum var mi ? Yorumunuz icin simdiden tesekkur ediyorum

Merhabalar sevgilimle ters iliskiye girdik iceri bosaldi ve ardindan hemen temizleyip yikadim orayi bu olaydan 3 gun sonra da cok sancili bir regl gecirdim uzerinden 12 gun gecti bugun akinti gordum acaba hamile kalma gibi bir durum var mi ? Yorumunuz icin simdiden tesekkur ediyorum
Ters ilişkiyle hamile kalmak mümkün değil ama spermler vajinaya gelmedi dime

Geri