Eşim sürekli telefonundan oyun oynuyor ne yapmalıyım ?

• Konbuyu başlatan sedakaram
  • Başlangıç tarihi
S

sedakaram

Forum Okuru
Eşim sürekli telefonundan oyun oynuyor ne yapmalıyım ?
EŞİM SÜREKLİ OYUN OYNUYOR ? EŞLERİ OYUN BAĞIMLISI OLANLAR YARDIM LÜTFEN ?

Kızlar eşleri sürekli olarak cep telefonundan oyun oynayanlar ve sürekli olarak cep telefonunu evinde gezenlere benim sorum var. Yani gelişen dünyada teknoloji bağımlısı olduk tamam ben de telefonuma faceye instagrama vs vs bakıyorum da benim eşim baya bi cozurttu bu aralar cep telefonundan turnuvalar pub ci mi nedir o şimdi de black ops 4 çıkmış onu atıyor sahi sizler ne yapıyorsunuz ya bi türlü telefonu elinden düşmüyor ilgi desen sıfır az konuşuncada kavga ediyoruz. Sinemaya kırk yılın başında bi gidek diyoruz onda da tad vermiyor 2 yıllık evliyim daha çocuk ta yok ne yapmamı öneriyorsunuz kızlar kafayı yemek üzereyim psikolojim iyice alt üst oldu

eşim-oyun-bağımlısı.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Günümüz kadınlarının hemen hemen hepsinin böyle bir sıkıntısı var ben de çözebilmiş değilim bence çocuk yapın :D:D

Bir de konuşmaya başladığınızda kavga ediyorsunuz demişsiniz oyun ile ilgili mi konuşuyorsunuz yani oynama az ilgi mi diyorsun onu da biraz daha açar isen daha net olur diye düşünüyorum.

Günümüz kadınlarının hemen hemen hepsinin böyle bir sıkıntısı var ben de çözebilmiş değilim bence çocuk yapın :D:D
Çocuk çözüm değil kötü giden evlilikte cocuk yapmak batmakta olan gemiye yeni bir yolcu almaya benzer diye okumuştum . Tabi önce esinizin cocuk gibi bir beklentisi var mi ona da bakmak gerekir. Onu da siz daha iyi bilirsiniz

Aslında haklısınız yeni bir yolcuya gerek yok ama ne bileyim eşinizin eğilimleri neler nelerden hoşlanır onlar da önemli tabiki istiyor mu çocuk istemiyor mu onuda bilemiyorum. Burada yazılan her şey ilgili kişiyi bağlıyor bütün erkeklerde işe yarayacak bir şey de yok tabiki. Kişiden kişiye değişiklik gösterir yi ne de kendi adımıza kalasçıklarıı masaya yatırarak " benim kalasta böyle " diyenlerin en azından burada yazılanları denemesi faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Peki siz ne düşünüyorsunuz ? Nasıl vaz geçecekler bu sosyal medya alışkanlıklarından ya da oyunlardan ne diyorsunuz ? Fikriniz var mı ?

Son düzenleme:
Benim hatunda öyle, sabah akşam internette, ilişki düzeyi sıfır, bence ikimiz tanışmalıyız

Kızlar eşleri sürekli olarak cep telefonundan oyun oynayanlar ve sürekli olarak cep telefonunu evinde gezenlere benim sorum var. Yani gelişen dünyada teknoloji bağımlısı olduk tamam ben de telefonuma faceye instagrama vs vs bakıyorum da benim eşim baya bi cozurttu bu aralar cep telefonundan turnuvalar pub ci mi nedir o şimdi de black ops 4 çıkmış onu atıyor sahi sizler ne yapıyorsunuz ya bi türlü telefonu elinden düşmüyor ilgi desen sıfır az konuşuncada kavga ediyoruz. Sinemaya kırk yılın başında bi gidek diyoruz onda da tad vermiyor 2 yıllık evliyim daha çocuk ta yok ne yapmamı öneriyorsunuz kızlar kafayı yemek üzereyim psikolojim iyice alt üst oldu

Ekli dosyayı görüntüle 86803
Alin karsiniza konusun. Ya haftada belli bir gune ayarlasin oyununu, o da sizin ayri saatiniz olsun, arkadasinizla bulusun, sosyallesin vs o da oynasin ama evde temizlik veya is yapmayin o oynarken. Ya da her gun oynamakta israr ediyorsa ergenlik zamanlarinin gectigini, hayatinda biri oldugunu ve hayati beraber yasamak icin evlendiginizi soyleyin. Daha 2 sene olmus boyle ilgisizse bir hayati nasil gecireceginizle ilgili endiseleriniz oldugunu belirtin ve bunu hissettirin. O oyun oynarken siz ne yapiyorsaniz yapmayin. Gerekiyorsa evi bok gotursun, camasirlari yikanmasin vs. Hayatini kolaylastirmayin yani. Bu hayatin beraber yasandigini ve emegin beraber verilmesi gerektigini ogrenmesi icin. Emek verildikten sonra dinlenirken keyif kahvesinin de beraber icilmesi gerektigini anlasin. Hayat zor, evlilik daha da zor. Hic oynamasin degil tabi. Insanin kafa dagitmaya ihtiyaci var. Ama o kafa hep daginiksa, ne yapacaksin ki o kafayi bir omur...

Güzel ve mantıklı yaklaşımınız için teşekkürler başka fikri olan ? Misal cıngar çıkartmak bu durumda nasıl olur kızlar ne diyorsunuz ?

Bizim evde oyun oynayan ben olduğum için karışmıyayım diyorum eşim bana der gündüz oynuyon bari gece uyu yasak koydu o yüzden gece telefon yasak ben dinliyormuyum tabiki hayır :huhe: :huhe: :huhe:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri