Premesis plus kullananlar yardım lütfen

dilan dmn

Yeni Üye
Üye
Premesis plus kullananlar yardım lütfen
arkadaşlar 6+6 günlük hamileyim aşırı halsizlik baş ağrısı mide bulantısı ve kusma var dün doktorum bebeğin kalp atışlarını duydu birde Mide bulantısı için premesis plus ilaç verdi bu ilaçtan kullanan yada kullanmış olan varmı? yads benim gibi olanlar?

Tamam bu takviye gıdasıdır arkadaşım. Yani hamileliğinizden dolayı vitemin eksikliklerinizi gidermek adına verilmiş size bitkisel ve b vitanimi içeren yine içinde zencefil kökleri olan bu ilacı kullanabilirsiniz. Başka sorunuz olur ise bu başlıktan yazın lütfen.

Tamam bu takviye gıdasıdır arkadaşım. Yani hamileliğinizden dolayı vitemin eksikliklerinizi gidermek adına verilmiş size bitkisel ve b vitanimi içeren yine içinde zencefil kökleri olan bu ilacı kullanabilirsiniz. Başka sorunuz olur ise bu başlıktan yazın lütfen.
mide bulantısı için almıştım bu ilacı fakat daha da çok midem bulandı

Durumu doktorunuz ile görüşün mide bulantısı yapacağını düşünmüyorum bu ilacın nihayetinde tamamen bitkisel görünüyor. Bi sorun bakalım eğer bunun mide bulantısına kesin olarak neden olduğunu düşünüyor iseniz kendisine söyleyin ama keseceğini düşünmüyorum.

Geri