Merhaba kız arkadaşımla analdan sex yaptık ve ben prezervatif taktım ama yırtılımış ve içine boşaldım ertesi gün şiddetli bir şekilde mide bulantısı oldu hamile kalmışmıdır
Analdan ilişkide hamile kalınmaz vajinaya gelmediğinden eminseniz bi şey olmaz kız arkadaşınızınki tamamen psikolojik

Yaklaşık iki hafta önce ters ilişki yaşadım. Bu şekilde hamile kalınmayacağını biliyorum ancak ben menini vajinaya akmış olabilir mi şüphesiyle yazıyorum buraya. Ters ilişkiden hemen önce partnerim hali hazırda 2 defa boşalmıştı zaten. Meninin normalden az miktarda geldiğinden eminim. Yine de bir ihtimale karşın kalkıp duşa girdim. Bu şekilde bir şey mümkün mü? Veya su ile vajinaya taşınabilir mi?

Dediğiniz olay zor ama küçükte olsa yine de dediğiniz şekilde olma ihtimali olabilir bu tür durumlarda ertesi gün hapı kullanmanız gerekiyor ben pek ihtimal vermiyorum ama yinede dediğim gibi küçük doğsa bir ihtimal var

Dediğiniz olay zor ama küçükte olsa yine de dediğiniz şekilde olma ihtimali olabilir bu tür durumlarda ertesi gün hapı kullanmanız gerekiyor ben pek ihtimal vermiyorum ama yinede dediğim gibi küçük doğsa bir ihtimal var
Su ile taşınabilir yani? Bazı yerlerde okuduğuma göre sperm suda canlılığını kaybediyormuş bunun doğruluk payı var mı? Bu olayın üzerinden iki hafta geçti ertesi gün hapı kullanma gibi bir şansım yok o yüzden 5 gün içerisinde regl olmam gerekiyor. İdrar ile gebelik testi için bir hafta daha beklesem yeterli midir?

Merhaba Bir şey daha soracaktım. Anal seks sırasında vucüda giren spermlerin dışarıya daha sonra akması mümkün değil mi? Yani ben ilişkiden sonra her ihtimale karşı yıkadım ve boşalma olduktan sonra duşa kadar dışarıya akmadığına eminim.

Ciceksi3 hayatım zaten anal ilişkide boşanılan yer makatın e büyük abdestini yaptığında akar gider onun haricinde hiç birm şekilde sızıntı gibi kaka yapmadan dışarıya çıkma ihtimali yok tam olarak neyi sorduğunu da anlamış değilim açıkçası analdan bebek olmaz hayatım olmaz

Teşekkürler Zirkonyum kardeşim hislerimize tercüman olmuşsun hatta cümlelerimizi kopyalamışsın bu arkadaşımızın sorusunu tam anlayamadım ama dediği gibi kendiliğinden akmaz bu spermler zaten hamilelik riskiniz de yok adetinizin gecikmesinin sebebi tamamen psikolojiktir başka sorularınız var ise bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Sevgilim ile anal düşünüyoruz ve misyoner pozisyonu ile içime boşalmak istiyor sizce hemile kalırmıyım?

Geri