Hamilelik korkusu yaşıyorumm

E

Ereeeeeeel

Forum Okuru
Hamilelik korkusu yaşıyorumm
Ayın 3ünde erkek arkadaşımla birlikte oldum ve içime boşaldı ama regli takviminde doğurganlık dönemi orta gösteriyordu. 4-5 saat sonra ertesi gün hapı içtim. Ayın 7sinde kan testi yaptırdım negatif sonuç çıktı. Reglime 3-4 gün var ama bugün kendim eczaneden test alıp yaptım yine negatif çıktı. Tekrardan kan tahlili yaptırmalı mıyım?

Selamlar, öncelikle ertesi gün hapları yüzde yüz gebelikten korumaz ama siz test yapmışsınız ve negatif çıkmış bence kan tahlili yaptırmanızı gerektiecek bir durum söz konusu değil hamile olduğunu düşünmüyorum. Çok kafama takıyorum diye düşünüyor isen lütfen beta hcg testi yaptır. Aşağıdaki konular sana yardımcı olacaktır.

Başka da sorunuz olur ise lütfen bize konunuzdan ulaşınız.

Beta hcg yaptırdım ilişkiden 4 gün sonra negatif çıktı. Tekrar yaptırmak lazım mı

Ya işte sıkıntı şu erken yaptırmışsınız. Adet tarihinize bi iki gün kala bi kez daha yaptırın bu kadar erkenden bhcg testi de sonuç vermez onun için adetinizi bekleyin diyorum size.

not: sorularınızı iki kere göndermenize gerek yok bi defa gönderin ve sayfayı ara ara yenileyin cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Acele etmeyin yeter :)

canım öncelikle bence hamile filan değilsin.
Erken gebelik testleri var, regl tarihinden 10 gün önceden bile söylüyor, onlardan yaptıysan ve negatifse negatiftir.
Bu kadar kontrol manyağı olup pinpirik yapmana gerek yok, hem korkuyorsunuz hem geri de durmuyorsunuz.
ya da hiç bu işlere girme benim tavsiyem!

Yani bizler de elimizden gelen gayreti göstererek, durumlarınız psikolojik olduğunu anlatmaya çalıştıkça tamam diyorlar sonra gelip bi daha soruyorlar daha bu hiç bişey değil 8 kere adet olmuş aradan 8 ay geçmiş hamilemiyim diye soruyor :D:D

Yani bizler de elimizden gelen gayreti göstererek, durumlarınız psikolojik olduğunu anlatmaya çalıştıkça tamam diyorlar sonra gelip bi daha soruyorlar daha bu hiç bişey değil 8 kere adet olmuş aradan 8 ay geçmiş hamilemiyim diye soruyor :D:D
hahahahaha ya hem bu kadar korkupp deli gibi hem de geri kalmamaları..... gerçekten bunu anlamıyorum ya

Bunlar hep ekmeğin yüzünden @seda.akman vuruyorlar ekmeğe vuruyorlar ekmeğe okumuyorlar araştırmıyorlar kendilerini Hz Meryem Ana zannediyorlar hep ondan :D:D

hahahahaha ya hem bu kadar korkupp deli gibi hem de geri kalmamaları..... gerçekten bunu anlamıyorum ya
Valla benimde başıma geldi 6-7 ay önce hala korkuyorum.6 kez adet oldum kaç kere doktora gittim usg kan testi defalarca ama hala ikna olamıyorum çünkü karnımda ağrı ve hareket hissediyorum

Geri